Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pony

czy to wyglada atrakcyjnie?

Polecane posty

Czy wyglada atrakcyjnie kobieta, która może nie ma gigantycznych piersi, tylko raczej średnie (B) ale jędrne w sukience z głębokim dekoltem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewnie kucu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze:) Bo zamierzam zakupić sobie taka sukieneczkę, tylko nie wiem jak by to wygladało, zwlaszcza, ze mam na dodatek trochę umięsnione barki...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaczka
Jeśli umięśnione barki to sukienka na ramiączka raczej odpada moim zdaniem ,bo co do piersi to jeszcze da radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgodze sie z przedmowca jesli jestes barczysta to sukienka na ramiaczkach nie jest wskazana bo to jeszcze bardziej uwydatni twoje ramiona ktore jak mowisz nie sa male

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do barków, to może nie sa wielkie, tylko takie troche wyrzeźbione, podobnie jak tricepsy, ale nie jest to jakaś niewiadomo jak wielka muskulatura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smęcicie jak zawsze....
a kto powiedział, że kobieta nie może mieć umięśnionych ramion??:o Lepsze takie tłuste, babcine zwisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff....czuję sie pocieszona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest WIRUS
nie klikajcie na ten link!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, mi nie chodzi o to, czy mnie ktoś pokocha, tylko czy można sie prezentowac w takim stroju mając taką figurkę i czy to atrakcyjnie wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, mi nie chodzi o to, czy mnie ktoś pokocha, tylko czy można sie prezentowac w takim stroju mając taką figurkę i czy to atrakcyjnie wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomj
Jak najbardziej,moja kobitka nie ma giga piersi,raczej takie srednie,ale jak widze ja w dekolcie to ,mrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11111111
myslę,ze spokojnie mozesz kupić sobie taka sukienkę:) umięśnione ciało wygląda ładnie ,lepiej niż zwisające ,trzęsące sie tłuszcze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za rady :)W związku ze zbliżającym sie latem napewno jakąs wydekoltowaną kupie:) Myslalam, ze tylko wielkie piersi mogą wygladac atrakcyjnie w takich łaszkach. Na szczescie widze, ze jest inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj sie tylko wkladaj! Tez mam B i nie wiem, moze sien ie znam, ale dla mnei to nei jest maly bius, nie chcialabym miec C :o nie wyobrazam sobie wowczas cwiczenia na silowni itd. a jesli chodzi o umiesnione ramiona, to jesli sa leciutko umiesnione, to to wyglada naprawde ladnie. Ja mam wlasnie tak leciutko zarysowane miesnie, i to wyglada kobieco...tylko ze mam waskie barki wiec moze to cos zmienia :o Ale cyzm Ty sie martwisz SOBIE sie masz podobac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, wiekszy rozmiar utrudnilby cwiczena na siłce - to pewne.Nie twierdze wiec, ze nie jestem zadowolona z rozmiaru, mi i mojemu facetowi jak najbardziej odpowiadają. Chodziło mi jedynie o to, jak sie prezentuje taki rozmiar w takiej sukieneczce. Co do barków - tak jak mowilam, nie są wielkie, tylko umięsnione, w sensie wyrzeźbione. Nie pracuje nad nimi szczególnie(tylko 1 ćwiczenie raz w tygodniu po 3-4 serie lekkim cieżarem), po prostu to kwiestia chyba siłowni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy waszym więc zdaniem lepiej prezentuje sie kobieca sylwetka umięśniona czy taka zwykła nie wyrozniajaca sie niczym szczególnym (czyli ani nie chuda ani nie gruba)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×