Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ola1973

Ile zarabia prostytutka?

Polecane posty

Gość Ola1973

Ktos wie? Czasami zdarza mi sie znalezc w necie jakies ogloszenie, ze min zarobki to 20tys zł. Nie chce mi sie w to wierzyc, moze ktoras z Was wie ile zarabia taka kobieta? Pytam z ciekawosci, nie jestem zainteresowana taka praca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze co za pytanie
Mi sie wydaje ze maksymalnie z 3000zł. moze w dobrym miesiacu 4-5000zł. Bardzo watpie zeby wiecej, ma ze 100zł za numerek, a w koncu ilu klientow dziennie ma przyjsc? Jeszcze powinna sobie przerwe na okres zrobic, bo w koncu ile mozna sie ruchac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma jednoznacznej odpowiedzi - zarobki jak w kazdej innej grupie "zawodowej" uzaleznione sa od miejsca pracy,wyksztalcenia - tak,tak ... wyksztalcenia tez ;) no i oczywiscie dodatkowym elementem w tym zawodzie jest wyglad i tzw.urok osobisty i umiejetnosc nawiazywania kontaktu z klientem ;) Sa tak zw. dobrzy i zli lekarze,budowlancy itd. ich zarobki uzaleznione sa od umiejetnosci - te same kryteria odnosza sie do swiata prostytutek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola1973
No ale jakas srednia? Nikt nic nie wie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfjhjktfygjhbvjh
ja obstawiam ze jak sie pusci z 2raxy po 150zl + obciagnie 3 po 50zl to srednio 450zl chociaz czytalem artykul ze takie megan fox z dziwek to nawet 500-900zl za numerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Divaaaaaaaaaaaa
2 do 5 razy dziennie średnio 150 zł za godzinę 5 dni w tygodniu. Wychodzi zazwyczaj 10.000 w tygodniu. 5 tysięcy dla Alfa za spokój, opłaty za lokal, opłacenie chłopaków z miasta, reklamę. zostaje ok. 5.000 zł ale to jest bardzo ruchome, widełki też szerokie na plus i niestety na minus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Divaaaaaaaaaaaa
10.000 zł miesięcznie miało być sorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh te alfonsy
zagarniaja kase za nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedides
Moja koleżanka prostytutka (teraz już nie pracuje) jak dobrze szło, to wyciągała 700-800zł na dzień - Ale stała przy ulicy. Czasami więcej, czasami mniej. Z tego 50zł dziennie oddawała za paliwo, żeby dojechać. Oprócz tego miała swoich stałych klientów z którymi spotykała się też po pracy... Ale ona to nimfomanka chyba jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedides
Zrezygnowała po tym, jak ktoś nasłał na nią psychola... Który wywiózł ją do lasu, poszarpał i okradł.. Na szczęście znalezli swira... Jednak uraz pozostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy czy sama szuka klientów tj. czy zajmuje się tzw. sponsoringiem, wtedy zależy od tego na kogo trafi przeciętnie za noc z kolacją w hotelu dostaje się 700 zł, takich klientówjest ok. 6 w m-cu, plus sponsor regularny ok 500 zł za spotkanie 4x w miesiącu (czasem wyjezdzasz z takim facetem na weekend do spa, albo sopotu - razem około 6 tys/ m-c dla dziewczyny na prostytucji agencyjnej się nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 tys to raczej za granica. Wiem ze sprawdzonego zrodla,a w polsce to moje zrodlo zarabialo ok 7.500 tys na czysto. ale to zalezy od tego jak wyglada dziewczyna,od upodoban facetow,od tego co robi itd itd. a o placeniu mafii to pierwszy slysze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiagość
Pracuję tak od trzech lat , i jeszcze nigdy nie zdążyło mi sie zarobić 2-3 tyś zlotych , dla takich pieniedzy poszlabym do normalnej pracy . Podział zalezy od miasta w nie ktorych jest pół na pół , w innych oddaje sie 50 zł od spotkania , a jeszcze w innych placi mitte czyli tzw dniowke okolo 150 -200 zł dziennie . W takim miesiacu w ktorym robie Sobie conajmniej 6-8dni wolnych najmniej to jakies okolo 4, 5 tys -7 tys zł. Oczywiscie 20 tys co miesiac to przesada ale tez w odpowiednim miejscu jest to mozliwe , np ja mialam sytuacje ze pojechalam do miasta w ktorym oddawalo sie 50 zl od klienta , bylam tak 16 dni , godz 150 zł dla mnie 100 zl, srednio od 7 do nawet 12 panow dziennie za te 16 dni przywiozlam 23 tys zlotych uwzgledniajac w tym trzy nocki . Gd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na HTTP://E-MASTURBACJA.PL Mi pomogli i poznałem masę znajomych do wspólnej onanizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w sumie zarabiałam w mc od 8 do 12 tys. na reke po odliczeniu mieszkania z opłatami. Pracowała sama. 10 dni wolnego w miesiącu, reszta pracująca, ok 5 klientów dzienne. Zawsze dodawałam ogłoszenie na www.otx.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maż Anety
Moja żona 36 lat blondynka długie włosy 168 wz około 62 kg duży biust Nigdy nie pracowała w żadnej agencji ma tylko dwoje stałych klientow ( z tym że jeden z nich sapradycznie zaprasza innych po wsześniejszym uzgodnieniu ,kreci go pewno odmiana cuckold z nim i ewentualnie jeszcze z inymi spotkania ma 3-5 w roku) Ten kolejny stały klient spotkania 3 -5 razy w miesiacu przedewszystkim w weekendy Żona zarabia od 3000 do 17000 tys miesiecznie wszysko jest zależne od tego jakie wymagania i ilu innych zaprosi ten pierwszy klient

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwoty warte zachodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od kobiety i nie bede tu sie rozpiaywała bo nie ma to sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatakaona

w warszawie okolo 15 tys złotych miesiecznie, okolo tzn od 10 do 20 tys, ale od tego trzeba odjac rozne koszty - paliwo, wynajem, telefon, wyzywienie itp itd - czyli jakies 3000 zl to koszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja tam tez pracuje i odkładam 9-10 tys co miesiąc na konto a 3-4 tys jeszcze dodatkowo mam na wydatki i opłaty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ja tam tez pracuje jako prostytutka  i odkładam 9-10 tys co miesiąc na konto a 3-4 tys jeszcze dodatkowo mam na wydatki i opłaty i życie  i mam 34 lata 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×