Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

lubrykanty do wiader

Polecane posty

Gość gość

jak w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nam sie poprzedni temat wywalil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam się nie wywalił :) wiadomo kto się przyczynił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niech strace, jak bedzie dobry wynik to nawet stojak do kartki obiecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przekilnala i usuneli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta krzyzowka jest zaczepista, ze tez Ci sie chcialo kolezanko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha regulamin na jej nowym fejsie dla fanek 9. ADMINISTRACJA MA PRAWO DO USUNIĘCIA POSTU, KTÓRY ICH ZDANIEM NARUSZA REGULAMIN. :D jej prawy cyc lewy cyc i ona ? haha administracja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Administracja jak u premiera. Uuu az strach sie bać buhaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ACC bolą Cię jednak 4 litery , Jesteś Matką ??? to czyń swoją powinność a nie usiłujesz zrobić siebie 18 latkę ... twoje 5 minut już dawno temu odeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama pisala na watku zeby go usuneli za duzo orawdy Kendozo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje, ze w przyszlosci bedzie mozna ta "obrazajaca osobe" zglosic do admina kafe i zeby ja po IP zablokowali jakos bo juz pod koniec to byla chamowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chamowa? To Kendoza tu pisala zeby zglosic watek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak o Cendoze mi chodzi. Juz takie niesmaczne teksty na dzieweczyny puszczala, ze szok. Do niej to chamstwo sie tyczy. Wiem, ze to ona. Co ona sobie mysli, ze jak jest podpita na filimku to ktos bedzie udawal i napisze, ze nie bylo. chyba smieszna jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli dalej nie wyciągnie wnioskow z tego, ze nie jest wskazane promowanie picia alkoholu, a widac ja prawie w każdym filmiku z puszeczka albo ze nie obraża sie ludzi na wizji można zalozyc jej temat na "wykopie". Ja nie dowierzam co ta kobieta pokazuje i jak rozwiezle zycie promuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry pomysł z tym wykopem , ona chyba nie zna siły ludzi z wykopu , przykład sprawa z Guralem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zastanawia ilosc zapachow wszelkiej masci u niej.Czy tam nieprzyjemnie pachnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy przyrownujecie wiadome otwory do wiader ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie cenndoza w poprzednim wątku tak przeklinała. Identyczna sytuacja i identyczny styl pisania był u Miszmaszowej i Malinowej. Zaraz pewnie ta osoba zacznie sie burzyć i obrażać. Wyzywać od Candy pisac bjooo itp. Ale niestety to ta sama osoba od lewych kont, która spędza całe dnie na necie. Pisze na rożnych wątkach, wstawia rożne linki, lapkuje w dół (nie tylko kanał Candy), tworzy krzyżówki. Komu by sie chciało?!?! Osobie, dla której net to całe życie. I która ma sporo czasu. I dobrze, jesli to lubi, to sprawa tej osoby. Ja nie wnikam. Tylko zeby nie dostawała jakiegoś szału, jak na koniec na poprzednim wątku, bo nam znowu ten wątek szlag trafi. Zreszta założony pewno przez wlasnie te koleżankę, o której pisałam :) Także moja droga, tylko spokoj moze nas uratować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ejj, ja zalozylam watek, wypraszam sobie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myśle ze to jednak Kendy ona przeciez nienawidzi innych youtuberek przyklad z Mysliwcowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co było pomiędzy nią a Myśliwcową ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj wczesniejsze watki ;) a pozatym ona jest zazdrosna o inne dziewczyny np o swiat gosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tez sie wydaje, ze to nie Candy rzucała bluzgami. Na wlasne oczy widziałam wątek Miszmaszowej. To co sie tam działo to wypisz wymaluj sytuacja z poprzedniego wątku o Candy. Którejś z kafeterianek puściły nerwy i pokazała prawdziwe oblicze :) Jesli chodzi o Candy i Myśliwiec to zgoda iskrzyło tam troche. Ale co do „Świata według Gosi”, to raczej Cukierek dobrze sie o niej zawsze wypowiada i ją oglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ironizowala i smiala sie z Gosi pozniej probowala ja nasladowac plus pisala jej mile komenty pod filmikami Obludna baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tekst w jednym z filmiku "cukierusia" "zaczynam mowic jak Gosia, chyba sie cofam" raczej nie jest miły, a pozniej otagowuje Gosie w jednym ze swoich filmikow. Dobrze, ze Gocha ja olała. Obludna baba i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie w jednym z filmików tak powiedziała, ale to jest tekst troche wyrwany z kontekstu. Akurat w przypadku Gosi nie miała nic złego na mysli. Widziałam ten filmik. Po prostu Candy sie zle wyraziła, palnęła nieprzemyślanie, a niektóre osoby mogły zle to zrozumiec. „Cukiereczek” ma na pieńku z innymi, zgadzam sie, ale jesli chodzi o Gosię to takie troche naciąganie faktow i robienie z igły widły. No przynajmniej na razie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×