Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BINAA

MAM PYTANKO

Polecane posty

PROSZE O POWAZNA ODPOWIEDZ..... MAM PŁASKIE SUTKI :( A SA TAKIE POMPKI GADZETY DO SUTKOW,CZY ONE TYLKO SPRAWIAJA ZE MOZNA SIE PODNIECIC ? CZY JEST SZANSA ZE MOJE SUTKI BEDA BARDZIEJ WYSTAJACE JESLI BEDE UZYWALA TAKICH POMPEK DO SUTKOW??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzebaby je dobrze possać :D systematycznie zapomnij o pompkch,najlepsze jest naturalne ssanko,połaczone z lizankiem i przygryzaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedyne rozwiązanie to zaciążenie, wtedy jak piersi nabrzmieją mlekiem a niemowlak zacznie ssać, to cycki się prawidłowo ukształtują 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość A
Kiedy będziesz matką to sutki samoczynnie będą większe. Nie zmieniaj nic jak na razie. Facet powinien akceptować cię taką jaką jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość102
przyłóż kostki lodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktos ma namiar do piczek z zach pom które płaca za sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pougniataj symulując ssanie palcami to powinno pomóc a jeśli nic nie da, to przyłóż kostki lodu i trzymaj przez 20 min. Jak to nie pomoże to nic nie rób. Zaczekaj a same sie uksztaltują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Źle Ci z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na HTTP://E-MASTURBACJA.PL Mi pomogli i poznałem masę znajomych do wspólnej onanizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwie[lbiam chodzidz bez majteczek staniczka tylko sukienka zaslania nagosc tak tez chodzilam w szkole koledzy nieraz mieli moznosc ujrzec moja cipcie cycuszki nie krepowalam sie nie raz w klasie wkladal mi pod spodniczke raczki masowal ni cipcie jemu on stawal byl gotowy mnie to bardzo podniecalo udawalam ze nie mam ochoty na wspolzycie znim potem poszlismy do lazinki gdzie uprawialismy seks bylismy oboje zadowoleni on mial go w prezerwatywie takze nie bylo zadnych przeszkod aby zajsc w ciaze bylismy polnoletni do dzis tez tak chodze staniczek uzywam na plazy jak iskromne stringi na plazy dla nudystow jest wspanile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Binna, daj possac to Ci staną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BINAA no wreszcie
Dzięki, gościu 😘 Od prawie 9 lat czekam tu na odpowiedź i wreszcie Ty mi odpisałeś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Binna, jak chcesz to mogę się tym zająć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idac na plaze dla nudystow man nasobie tylko przewiewna cienka sukienke nie mam na sobie staniczka majteczek aby szybko byc nagolasa juz na plazy pretko ja zdejmuje nie krepuje sie tego uwielbiam to jak nie mam nic na sobie na plazy to wrecz fantastycznie wyglada jak wokol jest duzo panienek meszczyzn nago

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoje sutki szybko urosną jak dasz mnie possać ,uwielbjam ssać sutki a oni wtedy rosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz wstawić zdjęcie to wtedy będę wiedział jak pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochana daj mi te sutki do buzi i o wielkość przestaniesz się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże ilu oblechow. Byle pytanie a ci już się jaraja.. Niektóre tak mają i nic nie da się zrobić. Ciąża też nic nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×