Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Poszła na dwa baty

Polecane posty

Gość gość

Mam 20 lat, wczoraj poszłam na dwa baty z sąsiadami. Szczerze? Najlepszy seks w życiu. Podniecenie od początku do końca. Z podwójną penetracją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest wspaniały orgazm podczas rżnięcia w obie dziurki jakiego nie uzyskasz podczas normalnego seksu. Nawet orgazm analny jest silniejszy niż do pochowany. Niestety lewatywa uchroni podczas analka przed niespodziankami. Nie każda ma takiego ukochanego co pozwoli by ją rżnął obcy facet. Tylko w obecności ukochanego bo lojalność to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyznaje,miałam trójkąt z mężem i kochankiem na dwa w jednej i to co zaznałam nie ma porównania do wszystkiego co było przed i po.Udało mi się tak manipulować aż dwa lata,nawet wspólnie we troje mieszkaliśmy. Mimo że się skończyło i już więcej tego nie robiliśmy to nadal w moich wspomnieniach dominują te sceny rozkoszy ktøre doznałem.Już nic nie jest takie cudowne,szkoda! Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez to zrobiłam z szefem i jego kolegą, tylko ja mam 19 lat. Podwójna penetracja to najlepszy seks dla każdej dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam duże obawy przed takim seksem. Tylko mój chłopak mnie zabezpieczał w razie czego by na moją prośbę zakończył. Osobiście mnie ciągło do przeżycia czegoś nowego. Przyznaję że jest maga silniejszy orgazm gdy jesteś rżnięta w oba otworki. Wiadomo że mniejszy fiut idzie analnie. Większy w cipkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A moj zastosowal dwie swiece i jeszcze swojego wsadzil ...

Super bylo 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kimi
Dnia 13.11.2017 o 18:49, Gość gość napisał:

Mam 20 lat, wczoraj poszłam na dwa baty z sąsiadami. Szczerze? Najlepszy seks w życiu. Podniecenie od początku do końca. Z podwójną penetracją 😉

Jest dużo silniejszy orgazm niż dopochwowy. Tylko do drugiej dziurki musi być chłopak delikatny wtedy nie boli gdy po pełnym wylądowaniu dopiero dobija dość szybko i do końca. Również wytrysk w obu dziurkach jest odlotowa czując ciepłą spermy. A mój chłopak jest bardziej męski w łóżku po seksie w obu D ziurkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Kimi napisał:

Jest dużo silniejszy orgazm niż dopochwowy. Tylko do drugiej dziurki musi być chłopak delikatny wtedy nie boli gdy po pełnym wylądowaniu dopiero dobija dość szybko i do końca. Również wytrysk w obu dziurkach jest odlotowa czując ciepłą spermy. A mój chłopak jest bardziej męski w łóżku po seksie w obu D ziurkach.

Kolego, nie pisz glupot o czuciu cieplej  sp..my i to w obu dziurkach.  Daje slowo ze jesli w koncu ktos cie przeleci to nie poczujesz zadnej cieplej  spe..y  Mylisz sex z lewatywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×