Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pytanie do facetów.

Polecane posty

Gość gość

Prosze o wyrozumialosc. Chcialam o cos zapytac. Licze ze wiekszosc tutaj to fani orala, oewnie nie tylko tu. Prosze Was o obiektywne odpowiedzi. Pod wzgledem przyjemnosci, odczuwania. Nie tym psychicznym. Prosze o pomoc starszych chlopaków. Jak jest z Waszej perspektywy? A dokladnie z perspektywy Waszych odczuc. Czy seks oralny jest przyjemniejszy od klasycznego(fizycznie), tzn wiem ze jest ale dlaczego? Czy chodzi o to? "Oral gwarantuje podniecającą różnorodność wrażeń – dziewczyna może ssać, lizać, pocierać, łaskotać... Czlonek szaleje wtedy ze szczescia. Tymczasem podczas stosunku zwykle możliwy jest tylko jeden rodzaj odczuć w danym momencie. No i jest jeszcze różnica liczby pobudzanych stref erogennych.. U mężczyzn podczas stosunku stymulowany jest głównie trzon członka. W fellatio uzupełnionym pieszczotami dłonią również żołądź." Czyli w pochwie czujecie glownie caly czas tak samo i wrazenia sa ubozsze, niz te w ustach ? Prosze o normalne odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile masz lat i jakie doświadczenie? To tak zanim udziele odpowiedzi na poważnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 25 lat, doswiadczenie dlugie z jednym partnerem i krotsze z dwoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że wolimy obciąganie niż seks dopipkowy 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super. A teraz poczekam na obszerniejsze wiadomosci. To juz sama stwierdzilam, ale moze nie doczytales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja przeciwnie. Oral owszem, fajny, ale nie az tak żebym przedkładał go ponad seks w c**eczkę! Zalezy jeszcze jakie sa umiejętnośc***artnerki przy robieniu laseczki. Kiedyś jedna mi tak pocharatała go zębami ze kilka dni się nie dał dotknąć, a co dopiero zrobić nim jakiś użytek. Poza tym chyba naturalnym dla kontaktów K/M jest pochwa, mnie to daje więcej przyjemności. Nie mówiąc juz o analu ale to chyba przyjemność w sferze psychiki bardziej.. Chociaż ta odczuwalna jest...nieziemska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćalibaba
Jak dla mnie jest to wspaniałą gra wstępna, tak w jedną stronę jak i w drugą. Dotyk, pieszczoty. Kiedy kobieta bierze go do ust to tak jakby się ziemia trzęsła, a jeśli jeszcze potrafi to zrobić i jest czuła i delikatna to już nieziemskie przeżycia. Z regoły jednak wolę nie kończyć w jej ustach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak ale w pochwie nie ma jezyka. Roznorodnosci a ciagle to samo. Niw ma uaciaku,ssania. A jezyka nigdy nie nadrobi. Jest luzniej i chyba najwazniejsze. Pochwa nie dotyka wszedzie j nie piesci zoladzi prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do autorki jakie penisy mieli Twoi partnerzy ? ci dwaj i ten z ktorym bylas dluzej ? ogolnie facet z mniejszym penisem woli sex oralny , a z wiekszym woli w cipke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego z mniejszym oral? Raczej standard. Srednia. Pochwa nie ma jezyka czy to na malym czy na duzym czlonku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jak dla mnie jest to wspaniałą gra wstępna, tak w jedną stronę jak i w drugą. Dotyk, pieszczoty. Kiedy kobieta bierze go do ust to tak jakby się ziemia trzęsła, a jeśli jeszcze potrafi to zrobić i jest czuła i delikatna to już nieziemskie przeżycia. Z regoły jednak wolę nie kończyć w jej ustach." Tak jakby sie ziemia trzesla- dlaczego to takie bardzo przyjemne? Az tak? To chyba czysta rozkosz dla Was. Dlaczego przyjemniejsze niz pochwa? Po co ja nawet probuje to porownac..pan bedac w ustach ma az trzesienie ziemi. Co sprawia ze jest to takie przyjemne a pochwa tego nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćalibaba
Aż trudno powiedzieć dlaczego to jest tak bardzo przyjemne, myśłę jednak że dlatego bo wagina to takie normalne miejsce, przeznaczone do tego. Usta> Nie każda to chce i potrafi zrobić. Mam w tym temacie jakieś doświadczenia. Jak tylko pomyśłę o tym to już się ziemia trzęsie pod moimi nogami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alibaba, Ty nie mów co się dzieje pod nogami tylko co się dzieje między nogami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj byly zdecydowanie wolal jak mu robilam loda niz sex , za to obecny odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Goscalibaba ale Ty masz na mysli przyjemnosc fizyczna czy psychiczna? Normalne miejsce tzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćalibaba
Normalne miejsce ..... Miałem na myśli waginę, to takie normalne gdzie od zarania dziejów ludzie to robią, usta to już zupełnie co innego. W moim przypadku to jest coś co wspaniale nastraja i daje niesamowitą rozkosz. Partnerka masuje, pieści, liże nie tylko penisa, ale też można by powiedzieć mózg. To coś głębszego niż tylko sama stymulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A lubisz powiercić w szczelince tak ciasno zakończonym języczkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość V12
Oral to oral, a normalne odbycie stosunku to normalne odbycie stosunku. To sa dwa rozne odczucia i ciezko powiedziec co dla faceta ma wieksze znaczenie. Ktos tam napisal ze oral potrafic dostarczyc facetowi wiele doznan, przez to ze stymulacja oralna moze byc roznorodna. Ale przeciez to samo ma miejsce podczas sexu waginalnego, kazda pozycja to inne odczucia dla faceta. Dodatkowo meszczyzna ma mozliwosc dodatkowego nakrecania sie przez calowanie i dotykanie ust i ciala kobiety podczas penetracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piesci lize ok. Ale ja pytam wlasnie o czysta stymulacje. Rozumiem ze pochwa nie ma funkcji lizania i pieszczenia co sprawia, ze jest gorsza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jeden
Dla mnie pytanie jest bez sensu, bo to jak porównywanie jabłka i gruszki. W obu przypadkach jest mega przyjemnie, trochę inaczej bo dochodzą inne doznania, czy emocje. Sex to nie jest tylko fizyczna przyjemność jednej cześci ciała ale całościowe emocjonalne-fizyczne przeżycie. Do tego dochodzą umiejętnośc***artnerki, dopasowanie fizyczne, zaangażowanie obojga, poziom podniecenie i milion innych rzeczy. Ten temat już był i nie dostałaś jednoznacznej odpowiedzi bo jej nie ma. Pytasz facetów, zapytaj swojego co woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość V12
Jezu dziewczyno, przeciez napisalem ze stymulacja pochwa tez jest roznoraka. Zalozmy ze laduemy w lozku, inaczej bede Cie czul kiedy bedziemy kochali sie klasycznie, inaczej kiedy juz rozpalona (czyt. goraca, miekka, pulsujaca i naprawde mokra) wypniesz mi swoj tylek lezac tylem do mnie, a jeszcze inaczej kiedy na mnie usiadziesz. Ok, kobieca pochwa nie ma funkcji ssania :D , ale usta tez nie potrafia tego co potrafi cipka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna rzecz ktorej nie maja usta a daje pochwa? Watpie aby pozycje jakos znacznie zmienialy odczucia. A co co zoladzi? Pochwa jej nie piesci, usta intwnsywnie, noi brak uscisku. Jezwli pochwa nie obejmuje i nie stymuluje wszystkiego a wlasnie gownie trzon, to jest najnudniej i nie ma ona zadnej cechy, ktorej brakuje w ustach. No jakiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćalibaba
gość 10. 28 Owszem lubię i zawsze jeśli ona mi zechce zrobić loda to ja się odwdzięczam. Pieszczę ją językiem. Chociaż miałem kiedyś bardzo oryginalną sytuację. Trudno mi było to zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pochwa nie jest nikomu potrzebna. Wolimy brandzlować się własną dłonią niż wsadzać w pipe takiej nudnej trollicy jak ty, autorko tematu 🖐️:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zwykle każdy ma inaczej. Ja wole sek...s. Francuz tez OK ale jako rozgrzewka...gra wstępna. Czyli jedno i drugie...ewentualnie może być tylko sek...s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaszyj se rozklapichę, autorko nudna trollico :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
V12 troche tu troli juz. Ale czy Ty odpowiesz jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość V12
Zadaj mi kakretne pytanie, bo piszesz tak ze ciezko Cie zrozumiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba "konkretne" analfabeto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegość
Wyjaśnię ci to na przykładzie butelki. Pochwa jest jaknbutelka po mleku - wąska i ciasna jedynie przy wejściu. Jeśli się odpowiednio wychylisz to dotkniesz jej na gorze, lub na dole, lub po boku. Ale nie da się czuć ciasnego dotyku ze wszystkich stron naraz. A kiedy dodatkowo podczas seksu napompuje się powietrzem, to już butelkę przypomina dosłownie. Nie znaczy to że nie można tych odczuć poprawić pozycjami, ale jednak w ustach doznania są zwykle dużo bardziej intensywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×