Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćniktwazny

Pytanie do Panow

Polecane posty

Gość gośćniktwazny

Ale "normalnych". Takich ktorzy wytumacza, sprobuja. Nie kwestionuje tego, wiem ze dla was kazdy rodzaj stymulacji penisa jest przyjemniejszy od waginalnego. Masturbacja jest dla was o wiele przyjemniejsza od penetracji klasycznej- wiem, ale moze ktos porownac te doznania?(pochwa i reka) Czy lodzik jest dla was przyjemniejszy od masturbacji?milym dziekuje,reszta ktora chce tylko dopiec, dziekuje juz nie musicie. Wiem ze jest to dla was lepsze, pytam tylko o porownanie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40latekMaciek
Dobry lodzik nie jest lepszy niż walenie konia. Dlaczgo ? Bo jeżeli kobieta nawilża penisa, bawi się nim całum, ssie, całuje podgryza, liże jaja, liże krocze waląc naślinionego k****a to tego nie da się porównać do zwykłego walenia :) Ja mam tak, że na początku cipka jest zawsze również lepsza, bo widoki są mega i na początku jest ciasna super, ale potem jak już ocieka sokami to można posuwać godzinę i nie dojść bo poślizg jest tak duży a cipka na tyle rozluźniona, że ciężko. Chyba, że mowa o nastolatkach :) Ale dojrzałe kobiety często lubią też anal i tu już jest fajnie :) Można sobie urozmaicać. Walenie jest super, jak się ma czas... żeby się zrelaksować, rozluźnić, wziąć olejek, pobawić się dłużej. Jak już walę to min. godzinka - wtedy jest fajnie. A takie 5-15 minut to po prostu szybki orgazm , nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej lubię lody. Przyjemnie i satysfakcja od połyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem gość
Nie wiem skąd to przekonanie że masturbacja jest przyjemniejsza, jest dokładnie odwrotnie. Nic nie zastąpi podniecenia wynikającego z dotyku kobiety. Czy to ręką czy ustami, już nie mówiąc o innych częściach ciała. Masturbacja służy do rozładowania napięcia sexualnego, owszem pod koniec to jest przyjemne, ale nigdy nie będzie lepsze od dotyku kobiety, nawet kiedy jest kiepska w te klocki. Wyjaśnianie, nauka jak to należy robić dobrze też daje dużo przeżyć i radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masturbacja jest najlepsza! Obсіągnięcie też może być fajne, tylko że mało która locha umie dobrze ciągnąć. W każdym razie wkładanie prącia do pochwy to najgorsza opcja z tych trzech :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poranny wzwód
Dla mnie najprzyjemniejsza jest prawdziwa penetracja, ale tylko gdy jest duży poślizg. Najlepiej z olejkiem. Lodzik jest przyjemny, ale nie każda kobieta umie to zrobić tak, aby facet czerpał z tego maksimum przyjemności. Partnerzy,którzy sąze sobą odpowiednio długo i znająswoje potrzeby wiedzą jakzrobić sobie dobrze nawzajem. A na koniec walenie... to tylko szybkie rozładowanie napięcia. Co innego, gdy walisz, a twoja kobieta bawi się swoją szparką. Wtedy to zupełnie inne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćniktwazny
A jakie odczucia daje walenie, jest to lepsze fizycznie? Czy w pochwie jest nudniej, mniej ciasno? Z jakiegos powodu dochodzicie syzbciej reka i jest to szybkie rozladowamie napiecia, Wiec to chyba bardzo przyjemne i.nieporowmywalne z pemetracja , bo w pochwie tak szybko nie dojdziecie :( Dziekuje za wszystkie wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odliczałem kiedy wrócisz trolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćniktwazny
To licz. Mam ostatnie pytaie. Czy to prawda ze podczas masturbacj mozg wysyla bezposrednie sygnaly "do reki" np: teraz wolniej lub szybciej, mocniej, delikatniej, bardziej wzdlus lub u gory? I dlatego w pochwie igdy nie bedzie tak przyjemnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale masz zryty beret

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćniktwazny
:( to opinie innych, nie moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjemne to jest patrzenie na kobietę i to nas podnieca a czy to jest ci/pa,ręka czy usta to nie ma znaczenia bo podnieca nas ciało kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolę cipkę zdecydowanie. Z jednego względu - uczucie posiadania kobiety. Cipka to penetracja kobiety, zawłaszczanie jej, przywłaszczanie sobie pochwy, to nie tylko fizyczne doznanie, ale psychiczne dla mężczyzny. Kobieta nigdy tego nie zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość0owie
Ale to tyko ten jede powod, techicznie cipk.a nigdy nie bedzie przyjemniejsza od reki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To przecież jasne że ręka daje dużo lepsze doznania. Poza tym kiedy sam sobie rozpędzam skórkę to najlepiej wiem gdzie i jak dotykać żeby było przyjemnie. A w seksie dopochwowym nie mam na to wpływu ani kobieta też nie jest w stanie tego kontrolować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwkosc
Daje duzo lepsze chyba jak masz malego fiuta bo zaden normalny mezczyzna tak nie powie. W ogole walcoe konianzamiast szukac lobiet, oszczedzicie problemow :) "Rozpedzam skorke"- a to takie przyjemne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12314
Ci/peczka jest najlepsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzepaczka koniura to jest to . Baby precz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W czasie foochania kobiety sie nudzą i niecierpliwią . To wk*****a .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Waląc mogę kontrolować podniecenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W************y jest lepsze niż wkładanie w jakąś chlupiąco-mlaszczącą pochwę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez macie wrazenie ze wiekszosc tutaj to smutni pedzie lub nieudacznicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiece ,ciało i Jej wagina mają swój specyficzny zapach feromonów które bardzo mocno działają na facetów,rozniecają pożądanie i uczucie! Para bardzo związana uczuciowo często stosuje pozycję 69 która daje poczucie zespolenia w tym akcie oddania.Robienie sobie wzajemnie przyjemnosc****eczętuje związek jak również go uzależnia od siebie. Taki akt oddania wprowadza w stan wzajemnej głębszej intymności,wręcz Symbiozy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja podczas st**unku obejmuje u podstawy mojego korniszonka dwoma palcami przyciskając czasem rytmicznie i to jest najsilniejszy efekt w postaci ogromnego wy**ysku i szalonej rozkoszy! Uczcie się smarkacze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę walić gru/chę niż moczyć pena w jakiejś oślizgłej i zalatującej śledziem pochwie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:51 < już widać małolata bez doświadczenia bo śledziem załamuje z męskiego nasienia a nie z kobiecego otworka chyba ze przedtem tam facet zamoczył!!!!!!! Ucz się młokosie a nie wał gruchy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×