Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Misia9898

Antykoncepcja

Polecane posty

Hej Wszystkim. Mam małe pytanko. Ja i mój chłopak przygotowujemy się do pierwszego razu, dużo o tym rozmawiamy. Chciałam zapytać czy jeżeli on użyje prezerwatywy to na pewno nie zajdę w ciążę? Mój chłopak jest przeciwny żebym brała tabletki lub stosowala inne środki antykoncepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za samobujstwa jest odpowiedzialny demon lucyfer jest także od chorób psychicznych i fizycznych belzebub podziału niezgody dręczenia a za niemoralność seksualna i zdrady małżeńskiej szatan Asmodeusz i belzebub alimai kusi do perwersji seksualnej dan niszczy miłość rozbija małżeństwa dzieli rodziny niszczy Zdowie prace ściąga nędze bankructwo długi jest demonem zniszczenia i samozniszczenia z każdych z tych przywódców ma do pomocy legiony demonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko sex po slubie grzechy naleza do demonów i jak wyzej poprzez grzech wpuszczamy do naszego zycia a potem depresja choroby psychiczne perwersje sexualne bieda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy na pewno nie byłabym tego taka pewna, zawsze jest ryzyko, ze gumka może pęknąć, ja zaś stosuje vines, bo mają mało hormonów i wiem,że jestem na pewno zabezpieczona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×