Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Brak okresu ze stresu?

Polecane posty

Gość gość

Wczoraj powinnam dostać okres i niestety nie dostałam go. Ostatni okres miałam 28 pazdziernika po współżyciu jakiś tydzień. Od tamtej pory nie spałam z facetem. Okres zawsze miałam idealnie w punkt co 28 dni. Przeprowadziłam się do innego miasta, mam pracę zmianową dzień i noc , która mnie dość mocno stresuje z uwagi na atmosferę w pracy oraz mimo, że powiedzmy jem to nie jest to pełne jedzenie. Czy jest to własnie przyczyną braku okresu? Przyznam ,że pierwszy raz się spotkałam od dawna z taka sytuacją, że nie mam okresu z powodu stresu albo diety. O ile czasu może mi się tak nie pojawiać, bo zakładam, że w ciązy na pewno nie jestem. I co zrobić by wrócił mi okres do normy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się że takie niewielkie opóźnienie okresu nie jest powodem do zamartwiania się,sama piszesz że ostatnio w twoim funkcjonowaniu zaszło dużo zmian i to właśnie może być główną przyczyną zmiany funkcjonowania twojego organizmu i hormonów. Proponuję abyś odczekała parę dni gdyż może okres nadejdzie z lekkim opóźnieniem organuzm młodych kobiet czasem tak reaguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to póki co żadne spóźnienie. nie przesadzaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałam dzisiaj. Dla mnie spóźnienie gdyż miałam od dawna już równo co 28dni. Jakbym spała teraz z facetem to już bym myślała że zaszłam jak tak mi nagle się opóźnił. Nie jestem już taka młodziutka. Ok. Dzięki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak przepychu kanalizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwe, że to stres. Sama tak miałam. Był taki czas w moim życiu, gdy zaczęłam studia, a mama była ciężko chora, umierała. Żyłam w ciągłym strachu i to sprawiło, że przez blisko trzy miesiące nie miałam okresu. Potem wrócił i się ustabilizował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×