Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odliczanie

Co to oznacza??? A może ciązę!!

Polecane posty

Gość odliczanie

Mam pytanko. Prosze odpowiedzcie mi bo głupieje. Biore tab anty. O dwoch zapomnialam. jedna w pierwszym tygodniu, druga w drugim. W pierwszym kochałam się z facetem bez zadnych zabezpieczeń, w drugim tez sie kochalam, ale dopiero od drugiego dnia z zabezpieczeniem bo nie zauwazylam ze nie wzielam tabletki. Okres mam dostać w poniedziałek. Wiem że istnieje prawdopodobieństwo że moge być w ciązy. Czy wiecie może ile ono wynosi?? Facet zauważył że piersi mi sie powiekszyly (moze byc ze przed okresem), troche brzuch sie powiekszyl (nad pepkiem), a malo jem bo nie mam apetytu, dziwne zawroty głowy, jednego dnia wogole z lozka nie moglam sie podniesc bo tak mi bylo niedobrze, szyjka macicy jakaś dziwna (kochalam sie z facetem i jakoś inaczej było niz zawsze). W dodatku pojawił sie w dole brzucha lekko brązowy pasek od pępka w dół. Przypuszczalnie może to byc 3 tydz ciązy . Facet się cieszy a ja nie wiem czy jestem czy nie. Najbardziej wkurza mnie te czekanie i może ktoś rozwieje moje wątpliwości?? O teście nie piszczie bo jesli go bede robic to tylko w dniu okresu (jesli nie dostane). Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrrr
no to sama sobie odpowiedziłaś - albo jestes w ciązy albo nie :P a jak sobie zrobisz test - to będziesz już wiedziała na 99% :P więc nie zawracaj ludziom tyłka - bo każdy da CI taką samą odpowiedź: albo jestes, albo nie :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co... ... ... .
niepotrezbnie marnowałas kasę na tabletki, jeżeli jesteś taka nieodpowiedzialna. istenieje duże prawdopodobieństwo, że jesteś w ciąży, ale te objawy to raczej wynik Twoich schiz, a nie ciąży, na jej obajwy jest jeszcze za wcześnie. jak nie dostaniesz okresu, to test, potem lekarz, a jak bardzo nie chcesz być w ciąży, to sa metody na wywoałnie okresu, bodajże w takiej wczesnej fazie można zastosować trójfazowe tabletki, gin powienien dokładniej Ci o tym opowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odliczanie
Tab biore juz kilka lat i pierwszy raz mi sie to zdarzylo. Nigdy wczesniej nie zapomnialam zadnej tabletki. A teraz to wynik chyba tego ze mialam za duzo na glowie (praca, szkoła itp.) a teraz będe mieć chyab jeszcze wiecej :) Widocznie tak miało być. Chodzi mi o to czy ktoś miał takie objawy i czy mi może odpowiedzieć. Wiem również że to może być moja psychika i zdaje sobie z tego sprawe. Bo wyobraźnia może zdziałać różne rzeczy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajttja
czytam sobie to forum troche i dochodze do wniosku, ze czuje się podobnie jak kiedy siedzialam na forum o nerwicy. dziewczyny nie dajcie sie zwariowac. moze i ciąża a może i nie, ale poco się tak schizowac wymyślać sobie miliard objawów, które przede wszystkim są wynikiem wielkiego wkrętu. nerwicowiec ma to samo - opisz któremuś objawy jakiejś ciężkiej choroby a zaraz je u siebie wyszuka i będzie umierał. coś podobnego. schiza różni się tylko właśnie tym, że zamiast - "jestem w ciąży" występuje " umieram":D a ani jedno ani drugie nie jest prawdą. najlepsza rada - dać sobie na luz, poczekać do okresu i przedewszystkim mieć głowe na karku następnym razem. im bardziej się człowiek wkręci tym może się przesunąć termin miesiączki i schiz jest jeszcze przyjemniejszy:D heh - forum tego typu - z jednej strony dobrze, ze jest - czlowiek wie, ze nie jest sam z problemem. z drugiej strony jest to potężna fabryka schiz:D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odliczanie
>>ajttja to można ogłupieć. Tylko jak tu poczekać do okresu :P przecież to tak się dłuży. Ale jeszcze zostały długie 4 dni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajttja
z drugiej strony musze przyznać, że posiadanie schiz ciążowych ma bardzo duże walory edukacyjne, zwłaszcza kiedy w domciu masz internet, nic tylko siedzieć i czytać co jak i wogóle o tym wszystkim. ja przynajmniej za każdym razem dowiaduje się czegoś nowego. i tu można wysunąć wniosek, że schizy te na darmo nie idą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca teematu
85% ciąż kończy się wraz z dniem pierwszej miesiączki po zapłodnieniu. Nie schizujcie się tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×