Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość troszke zmartwiona

czy biorac pigulki anty?

Polecane posty

Gość troszke zmartwiona

dostajecie okres zawsze w tym samym dniu przerwy?ja wlasnie skonczylam dugie opakowanie harmonetu i czekam na okres.osttanio dostalam go w poniedzialek a dzisiaj jakos jeszcze nic...jak jest u Was?czy ten okres zawsze wystepuje w tym samym dniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ally-n
Hejka ja używam plsateków Evra. I okres dostaję zazwyczaj w środy lub czwartki po odstawieniu, wiec nie musisz się niczym martwić bo dzień przesunięcia to nic stasznego. Może byc wywołane z wielu powodów np stres. A przecież dziś jest poniedziałek wieć nie mart się dostaniesz okresu. Szczególnie że to jest 2 opakowanie. Okres musi się unormować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biore pigułki niecały rok. Powiem Ci ze dostaje zawsze w 3 dzień przerwy. Raz albo dwa razy mi się zdrazyło jednak, ze dostałam dzień później. Oczywiście tez panikowałam:) ale zupełnie niepotrzebnie. Moja koleżanka równiez bierze tabletki i u niej okres pojawia sie różnie, nie ma stałego dnia. Nic sie nie przejmuje bo to normalne. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszke zmartwiona
dzieki za odpowiedzi.mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze bo okresu nadal nie mam...ale bedzie ok:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ally-n
Daj znać jak Ci się okresik pojawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Ginekolog
Zazwyczaj okres powinien pojawić się w trzeci dzień przerwy w braniu tabletek. Ale mogą wystąpić indywidualne okoliczności jak: stres, alkohol, inne leki czy po prostu sam organizm i wtedy okres pojawi się później. Zanim jednak nie będziesz przekonana że to nie ciąża nie bierz następnego opakowania, mogłoby uszkodzić płód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie zmartwiona-
no i okresik dostalam dzis rano chociaz wczoraj wieczorem pojawilo sie malutkie plamienie.czyli wszystko ok:-)dzieki za odpowiedzi,jakos spokojniej czekalo mi sie na ten okres:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×