Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapytowywujaca

CZY GOLICIE OKOLICE INTYMNE PRZED WIZYTA U GINEKOLOGA????????

Polecane posty

Gość zapytowywujaca

MOze glupie to pytanie, jakos nie zastanawialam sie do tej pory nad tym, a teraz zaczelam. Wiem, ze z punktu wizdenia lekarza to nie ma znaczenia, ale chcialam sie dowiedziec czy w tej sprawie tez sa jakies trendy:) POZDRAWIAM SERDECZNIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taktaktak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to jasne jak slonce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byle nie na zero
He he.. jak ostatnio byłam u ginekologa, to byłam wydepilowana po całości.. dla mojego misia.. i prawie 100 letnia pani, która mnie badała patrzyła jak na stwora z kosmosu :) Trochę się możesz wydepilować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytowywujaca
Dzieki za odpowiedzi:):):) Ide nie do 100 letniej pani, a do dosc mlodego pana, z reszta ciut sie stresuje bo pierwszy raz ide do mezczyzny:), ale zwyczajnie slyszalam ze to swietny lekarz, a mam juz dosc lekarzy do ktorych ide 1 raz, bo to co mowia jest zatrwazajace:). Dzieki postaram sie byc umiarkowana;):):):):) no i mam nadzieje, ze mi sie poszczesci i ten lekarz naprawde okaze sie godny zaufania;):):):) POZDRAWIAM wszystkie panie PS. tak sie zastanawiam czytajac tez inne fora... dlaczego tak trudno odnalezc dobrego ginekologa, jak zauwazylam jest to zmartwienie dosc powszechne:) POZDRAWIAM JESZCZE RAZ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to smieszne ale ja zawsze troche zapuszczam futerko ;) jakos glupio byloby mi isc do niego z tylko takim paseczkiem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja
wogole nie zwracam na to uwagi, idę z takimi włoskami jakie aktualnie mam, czasem są wydepilowane, czasem trochę zapuszczone...no bo to przeciez nie ma żadnego znaczenia, to jest w końcu lekarz, ginekolog, który tyle kobiet dziennie w tych miejscach ogląda, z różnymi fryzurkami. poza tym, chyba tylko młode laski się nad tym zasatanwiają, nie wydaje mi się, żeby kobiety 40+ miały takie problemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytowwujaca
Wlasnie sie nad tym zastanawialam:):):):)):):):):) Mysle ze masz racje, ze kobiety nieco starsze nie mysla od tym wcale:), ale tez sie tak zastanawiam czy np po przebytej ciazy i porodzie, czy poprostu nie jest to inne podejscie do takich wizyt w ogole:) Fajnie ze piszecie;) dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×