Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bywalec1

DLACZEGO FACECI NIE LUBIĄ TEGO ROBIĆ W GUMIE ???

Polecane posty

Miłe Kafetariuszki! Ten topik to prezent z okazji Waszego Święta przypadającego 8 marca, który przesyłam Wam wraz z najlepszymi życzeniami z tej okazji. Zdradzę dziś Wam jedną z najbardziej skrywanych tajemnic naszej męskiej natury wyrażoną w pytaniu tytułowym. Z tym, że my, faceci nie lubimy seksu z użyciem prezerwatywy wiele z Was zetknęło się osobiście. Gdy facet robi to z przygodna partnerką używa na ogół z konieczności gumy by nie zrobić jej dziecka ale przede wszystkim dlatego by ustrzec się „brzydkich chorób” w szczególności śmiercionośnego HIV-a. Gdy jednak kocha się ze stałą partnerką i w grę wchodzi tylko zabezpieczenie przed spłodzeniem potomstwa wtedy stara się ciężar antykoncepcji przerzucić na kobietę by nie robić tego w gumie. Używane są przy tym najczęściej argumenty: 1. Seks w gumie to nie to samo co bez. To tak jak „lizanie cukierka przez szybę – buhahahahaha!!!!!! :D:D:D:D ŚCIEMA!!!!! Współczesne prezerwatywy wykonane z dobrych materiałów, materiałów anatomicznym kształcie, pokryte lubrykantami są właściwie prawie nieodczuwalne. Zresztą mechanizm męskiego orgazmu jest w porównaniu do kobiecego (zwalszcza pochwowego) prosty jak konstrukcja cepa! Penis to w istocie proste urządzenie hydrauliczne zaopatrzone w liczne końcówki nerwowe. Podrażnienie go w jakikolwiek sposób powoduje, że facet orgazm zawsze przeżyje . Co do cukierka – nie wiem czy wiecie ale nasz organ nie jest wyposażony w zmysł smaku! :classic_cool: :D 2. Jestem uczulony na lateks – ALE ŚCIEMA!!!!!! :D:D:D No, może jest….. jeden na kilka tysięcy alergik jakiś…. 3. Użycie prezerwatywy mnie ośmiesza – no, fakt facet w kondonie na fiucie wygląda groteskowo ale czym to jest np. w porównaniu do rujnacji gospodarki hormonalnej organizmy gdy kobieta stosuje tabsy! Takich wytłumaczeń spotkać można zapewne więcej. Jak chcecie same uzupełnijcie tę listę. Jaka jest więc prawdziwa przyczyna tego, że faceci jak tylko mogą unikają seksu w gumie? O tym za parę minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pora zatem odpowiedzieć na tytułowe pytanie. Otóż prawda wygląda tak: Każdy samiec gatunku homo-sapiens (podobnie jak innych ssaków) ma w swej naturze głęboko zakodowane że jedynym właściwym miejscem do złożenia nasienia jest ciało samicy tegoż gatunku czyli kobiety! Gdy przeżywszy swą przyjemność musi potem zdjąć gumę i wyrzucić ja wraz ze swym drogocennym, życiodajnym płynem do śmieci stanowi to dla niego olbrzymi DYSKOMFORT PSYCHICZNY!!!! Nasza męska natura cierpi wtedy jak zbity pies. Z tego samego powodu nie lubimy też gdy wypluwacie po oralu. Ot, i cała prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespol koro
i co ameryke odkryles ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cepie jeden
strasznie denna ta prowokacja :) apeluję do ludzi z rozumem - olejmy go ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudowne usta co czynią cuda
Muszę przyznac ,że (chociaż ja o tym wszystkim wiem) napisałeś to jak fachowiec.Gratulacje!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadna prowokacja! Ponad rok bytności na forum dało mi jako badaczowi natury ludzkiej, zwłaszcza kobiecej wiele cennych doświadczeń w tej materii. Dziś postanowiłem sie zrewańżować moim rozmówczyniom i to wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cepie jeden
jeśli to nie żałosna prowokacja, to żalosna głupota, bo pieprzysz od rzeczy :) tak czy siak, szkoda na ciebie czasu...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale my to wiemy
Dziękujemy za troskę, ale my to wszystko o was wiemy. Takie prelekcje to mógłbyś prowadzić dla gimnazjalistek i uczennic podstawówek. Im by się przydała taka wiedza. I twój temat byłby tam ekscytujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heheh dziewczyny
a moze zalozymytemat dlaczego KOBIETY NIE LUBIA SEKSU Z GUMKA:P Bo ja na przyklad do takich naleze, wrecz nienawidze stosunku z prezerwatywa. Ot co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to byłby nawet ciekawy topik :) Na pewno niektóre kobiety też nie lubią ale pewnie z innycgh powodów :) Nikusia-----> 😘 🌻 :) Zajrzyj do klubu tam są zyczenia dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziuta 1
ja tez nie lubie w gumce- slizga sie to , śmierdzi lateksem i wogóle do kitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj obecny chlopak moze i by uzywal gumek ale ja nie nawidze i nie zaluje ze zalozylam spirale :) >Z tego samego powodu nie lubimy też gdy wypluwacie po oralu. Ot, i cała prawda! jak facet lubi gdy kobieta robi mu loda . moj partner sam nie lubi. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby Ci to powiedzieć Bywalec ;) hmmm no Ameryki nie odkryłeś i muszę Ci powidzuieć, że kobiety o tym doskonale wiedzą (przynajmniej niektóre)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po co to
To wykład rodem jak z uczeni panie dr Życzę wszystkiego dobrego pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie lubie z gumka. no ale mus to mus :P mi sie moj facet tlumaczyl ze on nie lubi z, bo mniej czuje i takie bajery... "facetow to ogranicza" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla zabawy nie mam nicka
Ogranicza czy nie, ja i mój facet oboje mamy na lateks uczulenie. Potem wszystko piecze i w ogóle blee... A móuj drogi bywalcu, piszesz o wielkiej szkodliwości tabletek, ale jak widać nie zdajesz sobie spraw z tego, że one wcale nie są takie złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecinka-e
a my stosujemy od wiekow gumki i moj men mowi ,ze nie czuje roznicy w gumie czy bez a ma komfort ,ze moze sprawdzic czy jest ok juz po seksie a ja nie musze sie faszerowac tabletkami ,ktore mi nie sluzyly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie lubie w gumie.Lubie czuc swojego partnera tak na zywo a nie przez "skarpete".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Popieram poprzedniczke
Seks w skarpecie jest do bani:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecinka-e
dla nas jest tak samo superowy w gumie jak i bez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×