Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ginekolog Olsztyn

Polecane posty

Gość gość

Hej wszystkim. Jestem pacjentka Dr Beaty Romaszko. Niestety nie mieszkam w Olsztynie i okazalo sie, ze wtedy kiedy bede Pani doktor nie ma. Pokierowano mnie zatem do USG Romaszko na Kosciuszki, gdzie przyjmuje Magdalena Bogacka. Niestety nie moge znalezc zadnych opinii o tej Pani.... Martwi mnie to troche, bo jak wiecie, teraz mozna znalezc opinie prawie o kazdym lekarzu. Jestem bardzo zadowolona z dr Romaszko, ale no niestey musze udac sie do ginekologa w tym terminie, a jej nie ma.... Moze ktoras z was miala doczynienia z dr Bogacka i przyblizy czy w ogóle jest sens sie tam wybierac? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spóźnione ale wyrażę swoją opinię. Jestem bardzo niezadowolona z wizyty u tej pani doktor. Podobnie jak Ty dr. Romaszko nie mogła mnie przyjąć więc zgodziłam się na wizytę u Bogackiej. Zgłosiłam się z wynikami badań krwi i ponieważ jestem w ciąży. Jest to moja pierwsza ciąża więc nie jestem doświadczoną w tej sprawie. Pani doktor była bardzo nie uprzejma, nic konkretnego się nie dowiedziałam odnośnie wyników badań. Nie wytłumaczyła kompletnie nic. Serdecznie nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również nie polecam dr Bogackiej. Po wizycie żałuję pieniędzy zostawionych w gabinecie. Mogłam poczekać aż dr Romaszko będzie dostępna bądź na ten jedyny raz iść do innego lekarza. Pani dr bardzo mało kontaktowa, mówiła niestworzone rzeczy o których na wcześniejszych wizytach u dr Romaszko nie było mowy. Aparat od usg ustawiony tak że nie było nawet szansy zobaczyć swojego maluszka. Dr niemila, mało delikatna przy badaniu. A chyba powinno zależeć jej na pacjentkach. Jest bardzo niezadowolona z wizyty i niestety muszę udać się po powrocie dr Romaszko do niej aby od niej usłyszeć co i jak z dzieckiem, ponieważ z tej wizyty nic nie można było wynieść. Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bardzo polecam dr Bogacką. Bardzo kompetentna, uprzejma i dokładna. Wizyta trwała 30 min, wszystko po kolei wytłumaczyła i zapisała w karcie ciąży . Dostałam też zdjęcia maluszka ze szczegółowym opisem. Polecam z całego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Doktor bardzo konkretna,a przy tym przesympatyczna. Pacjent wie na czym stoi,potrafi w przystępny sposób wytłumaczyć A jednocześnie nie wystarczyć. Poszłam na wizytę bardzo zaniepokojona swoimi dolegliwościami, po wizycie jestem uspokojona i wiem jaki jest plan działania. Wielkim plusem jest to że o każdej porze jest z panią Doktor kontakt mailowy i telefoniczny Jeszcze raz dziękuję Pani Doktor-Wielkie Serce Ola P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się też wypowiem :byłam z córeczką 4 letnią. Pani Doktor od razu złapała świetny kontakt z małą dzięki czemu wogole się nie bała, wizyta przebiegła w przemilej atmosferzerze. Moja córeczka wyszła.z uśmiechem na buzi.Leczenie bardzo trafione. Teraz jestem w 2 ciąży i też wybrałam dr Bogacka na lekarza prowadzacego.Polecam,polecam,polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze na wizycie dokładne badanie,USG .Wizyta trwa tyle ile pacjentka potrzebuje. Pani Doktor tłumaczy dokładnie z czym mamy do czynienia-akurat w moim przypadku była to torbiel jajnika,skierowała jeszcze na dodatkowe badania,zapisała odpowiednie leczenie i kontrolowalysmy się częściej .po torbieli ani śladu. Nie bałam się, zaufalam..bylo warto..Najlepsza Pani Doktor pod słońcem!! Karina. S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczególnie polecam dla dziewczynek. Super podejście , moja córka zachwycona, a to typ buntowniczki..Bałam się czy w ogóle da się zbadać, a dzięki Pani Doktor wykryta mała torbiel na jajniku..Dziękuje. mama Martusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PolaJanekTymekKaja
hej sluchajcie a czy jest problem zeby dostac zwolnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×