Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

lactovaginal pytanie

Polecane posty

Gość gość

Kupiłam Lactovaginal dopochwowo, ale nie wiem czy tabletkę trzeba rozpakować z kaspułki czy wlożyć całą z tą obudową czy ona się tam rozpuści ? Na opakowaniu nie pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kapsułkę umieszczasz w pochwie na tzw. palec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki, tak myślałam, no ale czy ta kapsułka - obudowa się dobrze rozpuści? Myślałam,że będzie miękka, w formie globulki, a tu patrzę i jest w kapsułce i nie wiem czy w całosci ją wsadzić czy zdjąć powłokę tabletki no ale wtedy by się chyba proszek rozsypał... No ale piszesz że w calości czyli w tej osłonce kapsułkę włożyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, CAŁĄ kapsułke umieszczasz w pochwie, jak ją otworzysz, to przecież nie zaaplikujesz sobie proszku, no dziewczyny, bądzmy poważne i chociaż trochę logicznego myślenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozpuszcza się cała, całą wkładasz:) Używałam osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaaa85
nie przyszłoby mi do głowy, żeby cokolwiek robić z kapsułką lactovaginalu, aplikuje się ją w takiej formie w jakiej jest, nie rozcina się jej ani nie rozgniata, ja aplikuję ten środek zawsze na noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lactovaginal wkłada się w całości, nie otwiera się kapsułki. najlepiej stosować na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty Q
Kapsułkę Lactovaginal aplikuje sie w całości, bo inaczej wysypie się proszek i po kapsułce. Otoczka wydaje sie być twarda ale rozpuszcza się w całości, nie mam problemu z wypływającymi resztkami ale oczywiście dla bezpieczeństwa dobrze jest założyc wkładkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam-kapsułkę lactovaginalu wsadza się w całości najgłębiej jak można.Ja osobiście zakaładam na noc żeby dobrze się rozpuściło i jak najmniej wypłynęło.Wkładka konieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny dziękuję, też tak myślałam,że w całości bo wysypie się proszek, ale z drugiej strony w opakowaniu jak patrzę jeszcze to wydawala się twarda, że jak ta otoczka się rozpuści... No ale skoro się rozpuszcza i jest ok to oczywiście zaaplikuję w calości. Wiem, że najlepiej na noc i że wkładkę założyć, bo stosowałąm inne globulki, ale pierwszy raz widzę takie akurat że jest kapsułka twarda w takiej obudowie... dzięki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy upławach i innych problemach intymnych zakładam na noc invag, wyraźną ulgę przynosi mi już pierwsza globulka. Rano pozostałości po globulce wypływają z pochwy, w celu zapewnienia czystości bielizny wystarczy cienka wkładka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi się ta kapsułka rozpuszcza w palcach tak, że nie jestem w stanie jej wpchnąć :( Przykleja się do palców i do wejścia do pochwy i dalej ani rusz, a jak próbuję popchnąć to pomijając, że przyklejona boli jak cholera, to w tej otoczce robi się wgniecenie... Nie wiem co z tym zrobić... Trzymam je w lodowce, a mimo to rozpuszczają się w ciągu 30 sekund a to dla mnie za mało aby wyjąć tabletkę i umieścić ją tam gdzie być powinna... Macie jakieś rady? Błagam pomocy, bo to już trzevia tabletka, która utknęła na samym wejsciu do pochwy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa18222
Może masz tak sucho , sproboj na żelu intymnym . A ja mam takie pytanie stosuje lactovaginal na noc zazwyczaj po współżyciu. Dziś stosunek odbyłam rano z żelem durex . I odczuwałam uczucie gorąca i palenia . Możliwe ze to przez świeżo wypływający lactovaginal ? Masakra nigdy nie miałam takiego uczucia . Zaznaczę ze jestem po długim leczeniu infekcji najpierw bakterie potem grzyb po antybiotyku wystąpił . Ale na kontroli u gin wszystko Ok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja w sumie zawsze przy problemach z infekcjami czy po stosowaniu leków korzystam z Lactovaginala i nigdy nie miałam problemów z aplikacją. Ta kapsułka się potem bez problemu rozpuszcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2018 o 03:04, Gość gość napisał:

A mi się ta kapsułka rozpuszcza w palcach tak, że nie jestem w stanie jej wpchnąć :( Przykleja się do palców i do wejścia do pochwy i dalej ani rusz, a jak próbuję popchnąć to pomijając, że przyklejona boli jak cholera, to w tej otoczce robi się wgniecenie... Nie wiem co z tym zrobić... Trzymam je w lodowce, a mimo to rozpuszczają się w ciągu 30 sekund a to dla mnie za mało aby wyjąć tabletkę i umieścić ją tam gdzie być powinna... Macie jakieś rady? Błagam pomocy, bo to już trzevia tabletka, która utknęła na samym wejsciu do pochwy... :(

No wlasnie ja tez mam z tym problem. I co dalej , jak dałaś sobie rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×