Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Proszę o odpowiedź

OBJAWY - czy na tej podstawie moge podejrzewać ciążę?

Polecane posty

Gość Proszę o odpowiedź

Owulacja była w 17 dniu cyklu dziś jest 24 dzień cyklu, już od kilku dni mam takie "objawy" jak: - bóle jajników, ale bardzo słabe, po prostu czuje, że je mam, nigdy wcześniej sie nie "odzywały", normalnie mam bóle w dniu owulacji i dzień przed i w pierwszym dniu miesiaczki, - biały, gęsty śluz, taki maziowaty - temperatura cały czas 3,6 - przebarwienia sutków, ale nie stały sie ciemne, tylko takie białawe, jakby coś sie zbierało pod skórą Robiłam test, ale chyba jeszcze za wcześnie w końcu to 7 dzień, a do zapłodnienia mogło dojść np. dzień lub dwa dni po owulacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajttja
ja tam sie specjalnie nie znam ale wydaje mi sie ze objawy masz normlane jakie sa po owulacji, a cala reszta to schizy. czekaj na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę o odpowiedź
ale ja nigdy nie miałam takich "objawów", dlatego mnie to dziwi, zawsze, po owulacji wracam do normy i potem mam bóle chwile przed okresem, a teraz prawie codziennie odczuwam jajniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak nie
to moze byc ciaza lepiej sie oszczedzaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę o odpowiedź
jasne, że się oszczędzam i birę pod uwagę ciążę, ale chciałabym wiedzieć, czy to faktycznie mogą być objawy, czy to tylko moja psychika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×