Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pierwsza wizyta u ginekologa w celu otrzymania tabletek antykoncepcyjnych

Polecane posty

Gość gość

mam prawie 17 lat i jestem z moim chłopakiem w stałym, kilkuletnim związku. Mieliśmy już swój "pierwszy raz", podczas którego zabezpieczaliśmy się prezerwatywą, ale dla swojego własnego komfortu wolałabym zabezpieczać się tabletkami. Zanim porozmawiam o tym z mamą, chciałabym się dowiedzieć: 1. Jak wygląda przepisanie takich tabletek? Czy ginekolog robi wtedy badania, podczas których może dowiedzieć się, że nie jestem dziewicą? 2. Ile trzeba czekać na wyniki tych badań czy od razu przepisuje mi tabletki? 3. Czy ginekolog może mi ich nie przepisać ze względu na mój wiek? Z góry dziękuję za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Jak wygląda przepisanie takich tabletek? Czy ginekolog robi wtedy badania, podczas których może dowiedzieć się, że nie jestem dziewicą? 2. Ile trzeba czekać na wyniki tych badań czy od razu przepisuje mi tabletki? 3. Czy ginekolog może mi ich nie przepisać ze względu na mój wiek? Z góry dziękuję za odpowiedzi x Po 1. Nie przepisze ci bo jestes gówniarą. i tak, robi badania podczsas, ktorych dowie sie ze sie puszczasz. i powie to twojej matce, bo nie jestes pelnoletnia. 2. idz do debila to ci przepisze od razu, a pozniej rycz, ze jestes sparalizowana przez zakrzepice. 3. tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Powinien przeprowadzić badania: standardowe badania ginekologiczne, a także badania krwi i poziomu hormonów. Niestety zdarza się, że ginekolodzy pomijają ten punkt. 2. Na wyniki czeka się kilka tygodni. Później, kiedy jesteś już w tracie brania leków wszystko idzie sprawniej, monitorujesz stan zdrowia na bieżąco, ale pierwszy raz powinno być to badanie gruntowne. 3. Ze względu na wiek nie - ale może znaleźć jakąś inną przyczynę. Lepiej go posłuchać, lub pójść do innego jeszcze lekarza i skonsultować. Tabletki antykoncepcyjne dzisiaj są na ogół bezpieczne, ale jeśli masz jakieś problemy zdrowotne (o których możesz nie wiedzieć) to mogą Ci poważnie zaszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze ze jesteś przebita.Badania będa dokładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noooo w tym wieku tylko z rodzicem po antykoncepcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja kuzynka poszła ze swoją mamą po antykoncepcję vines, więc z rodzicem na pewno dostaniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×