Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misiuuu

powiekszony lewy jajnik

Polecane posty

Gość misiuuu

co może to oznaczać ?? czy to objawy ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajnikowa
a ile masz lat? to może być guz zwany rakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiuuu
mam 21 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kałabanga
Za dużo seksu, oj za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiuu
nikt nie wie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy on cię
boli. Czy masz biegunkę? Idź do lekarza. Wcześnie wykryty rak jajnika jest podobno uleczalny a później wykryty leczenie (chemia) paprze się bez końca. Zrób sobie marker ca125!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiuuu
czasmi pobolewa ... koeżanka powiedziała mi że to może być ciąza .. czy mozna wykluczyć to ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bój się
mnie tez pobolewał lewy ostatnio i tez myslalam ze to moze jakas wpadka ale okazalo sie ze mam okres i jak go dostalam to bol minal w jajniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba też mam problem z jajnikiem. Od jakiegoś czasu wyczuwam ręką kulkę wielkości orzecha włoskiego w miejscu lewego jajnika. Nie boli ale denerwuje mnie to. Czy może ktoś miał coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gramofonka
MOJ TEZ JEST WIEKSZY LEWY>>>OD ZAWSZE>>>LEKARZ MOWL MI ZE TO NIC>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gramofonka, jeżeli tak masz od zawsze to widocznie taka uroda. Ja mam tego orzecha od ponad miesiąca. Wiem że najlepiej pójść do ginekologa. Szkoda że tutaj nie wypowiada się jakiś fachowiec, np. ginekolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdpok sa
mnie tez pobolewa jajnik co prawda okres minal juz 3 dni temu a on wciaz mnie boli czy to moze byc ciaza ?? jak narazie innych objawow nie ma.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdpok sa
no i jeszcze czeste oddawanie moczu :( poradzcie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lew kon ja
ja tez czesto oddaje mocz i tez pobolewa mnie lewy jajnik-ale czesciej przed okresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, każdą coś boli. Właśnie to jest dziwne, że mnie nic nie boli a jest taka kulka wyczuwalna na lewym jajniku. Właśnie to mnie niepokoi. Nie było, a jest. Niech któraś mi coś odpowie. W poniedziałek idę do gina.(chyba). papa - ciągle czekam na odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o holera
ja tez tak miałam, tylko z prawej strony. Jakos po 2 tygodniach to zniklo, ale strasznie się bałam. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nic nie robiłaś? Samo przeszło? Ja to już mam prawie 2 miesiące. A inne przypadłości (okres) w normie. Dziwactwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mialam (moze ciagle mam) powiekszony prawy jajnik, lekarz zrobil mi usg i potwierdzilo sie . Na poczatku przy zwyklym badaniu bral pod uwage, ze to moze pekajacy pecherzyk Graafa (przy owulacji) ale kilka dni pozniej zrobil mi usg i ciagle jajnik byl powiekszony. Powiedzial mi ze to moze byc mala torbiel, ale mam sie nie martwic bo jest malutka. Powiedzial ze dobrze ze przyszlam, bo im wczesniej cos sie ewentualnego wykryje tym lepiej. Przepisal mi tabletki (naturalny progesteron, kosztowaly okolo 15-20zl moze, niepamietam dokladnie) i kazal zazywac w drugiej fazie cyklu, wyliczyl od 16 dnia przez dziewiec dni. To samo mam powtorzyc w nastepnym cyklu i podobno wszystko ma wrocic do normy. A do lekarza poszlam bo pojawilo mi sie niewielkie plamienie okolo 19 dnia cyklu, co nigdy wczesniej sie nie zdarzalo, poczatkowo nic mnie nie bolalo, ale po badaniu usg faktycznie stwierdzilam ze od czasu do czasu cos tam czuje, taki malutki bol jakby. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anoushka
Mam podobny problem, biegunki też mam, teraz to już całkiem się przeraziłam, ale u ginekologa byłam niedawno i żadnym rakiem mnie nie straszył. Mam iść jeszcze po okresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się wali to się wali. Na jutro mam umówiona wizytę u ginekologa. Cudownie. A dzisiaj rano - okres. Ale pójdę i tak. Niech mi bez badania powie czy jest to powód do niepokoju. Może czegoś się dowiem. Napiszę po wizycie, czyli pod wieczór. Narka babki, trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny ;) Ja mam cos podobnego mam taka mała kulkę wyczuwalna na zewnątrz w okolicy prawego jajnika tez mnie nie boli chyba ,że nacisne na niego to wtedy troche boje sie bo nie wiem co to ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może być torbiel. Mam to samo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc. Ja poszlam do gina bo mialam okres przez 11 dni a potem plamilam. Podejrzewal ze to mięsniaki. Na usg mialam czekac ponad miesiac wiec poszlam prywatnie. Lekarz stwierdzil ze jestem za mloda na miesniaki i twierdzil ze to co innego (mam 21 lat).Okazalo sie ze mam powiekszony lewy jajnik o prawie 4 cm a powodem tego jest brak owulacji z tego jajnika. Pecherzyk nie pekl i nie uwolnil komorki jajowej. Teraz czekam na wizyte i zobaczymy co dalej. Trzymajcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny mnie nic nie boli ani nie czuje niczego reka.. Czuje jedynie jakby jajnik urosl nie wygodnie mi w tych partiach ciala ale nic nie boli.. Tak daje w kosc ze nie moge spac.. Dodam ze mam tez cyste bartoliniego z lewej strony moze to miala ktoras taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na powiększony jajnik, dostałam antykoncepcję, bo co sie okazało,że mam torbiel :) Odkąd biorę pigułki vines to nie mam go powiększony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×