Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ally-20

Prosze o szybką odpowiedz

Polecane posty

Słuchajcie mam taki problem. Od tygodnia nie mam miesiaczki i boje sie ze jestem w ciązy. Nie mam mdłości ale za to bola mnie piersi zwlaszcza przy dotyku, ale zazwyczaj przed okresem tez odczuwalam ból. Rzecz która mnie niepokoi to z mam zwężenie pochwy i dziwny zapach wydzieliny. Mam zmeinna temperature. Zrobiłam test i druga kreseczka była bardzo malo widoczka a dokladniej widoczna tylko pod światłem jak dobrze sie przypatrzyłam. Dopatrzyłam sie jej po 5 godzinach. Dziwoczyny powiedzcie mi co mi moze byc. Prosze o szybką odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedyś robiłam test, i najpierw był \"czysty\" a dopiero potem wyszła kreska - uznałam wynik za niewiarygodny i powtórzyłam test wiem z właśnego doświadczenia, ze jak mam obawy to od razu mam i wszystkie objawy :-) każdy tutaj moze Cię jedynie uspokoić, nikt Cię nie zbada i nie da jednoznacznej odpowiedzi... proponuję Ci powtórzyć test... powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melli24
Ja bym Ci radzila powtorzyc test... Mi tez sie pojawila czerwona kreseczka i jutro ide na moje pierwsze usg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuje przejśc się do gina. on dokładnie stwierdzi co Ci jest i czy jesteś w ciązy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuje przejśc się do gina. on dokładnie stwierdzi co Ci jest i czy jesteś w ciązy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettttttttinka
no wlasnie jaki jest ten zapach wydzieliny jak jest sie w ciazy???????????/bardzo prosze o odpowiedz podejrzewam ze ejstem w ciazy ..ten zapach przypomina mi..cebule,,,moze smieszne ale dziwne odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×