Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Stosunek przerywany

Polecane posty

Gość gość

Od ponad roku uprawiam seks z partnerem. Uprawiamy seks przerywany bez zabezpieczenia, nigdy we mnie ani kropelki nie skończył. Czy to możliwe że nie jestem w ciąży czy może to być bezpłodność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No skoro nie jesteś w ciąży to możliwe jak widać. A poza tym jak masz zajść skoro jak piszesz nigdy "we mnie ani kropelki nie skończył" Ale gwarancji że jesteście płodni też nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie nie wiem czy mam się martwić niepłodnościa czy może naprawdę w prejakulacie nie ma plemników zdolnych do zapłodnienia a partner ma taki po prostu naprawdę refleks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tego bez badań nikt ci nie powie niestety. Bo to różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Póki co nie martw się o to :) jeżeli zaczniecie myśleć o dzidziusiu i starania będą trwały długo to wtedy możecie zainteresować się tą sprawą, pójść do lekarza, zrobić badania. Ja z moim chłopakiem również się nie zabezpieczamy więc podobna myśl również mi przeszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy facet wydziela preejakulat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli narazie się tym nie martwić i możliwe że po prostu plemniki naprawdę nie są zdolne w prejakulacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty w końcu chcesz ciąży czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze mieliście szczęście i tyle. Ja bym się nie przejmowała póki co. możesz zacząc obserwować dokładniej swoje cykle by wiedzieć kiedy masz owulację albo wychwycić różne anomalie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli… - nie planowałaś ciąży, a stało się… - jesteś w ciąży i źle ją znosisz, - chciałbyś/abyś udzielić wsparcia komuś, kto jest w nieplanowanej ciąży, - chciałbyś/abyś udzielić wsparcia komuś, kto źle znosi ciążę … i przeżywasz w związku z tym trudności, którymi nie masz się z kim podzielić... Zadzwoń lub napisz do nas. Telefon - Chat – Email Zaufania k o n t a k t @ n e t p o r a d n i a .pl w w w. n e t p o r a d n i a .pl 58 6 915 915 Jesteśmy codziennie od 18.00 do 23.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×