Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

inusia99

Gaca system

Polecane posty

cześć dziewczyny...piszcie co myślicie o Pana Gacy diecie...jakie macie doświadczenia, rezultaty i wyrażajcie opinie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wykupiłam miesięczny abonament. Mam do rzucenia 47 kg. Widziałam efekty diety u mojej koleżanki po miesiącu stosowania i jestem w wielkim szoku....tak ładnie chudnie.....no cóz...nie udało mi sie samemu zrzucic to nie było wyjscia jak oddac się w ręce profesjonalistów.....po miesiącu napisze jak mi poszło i jak się czułam...pozdrawiam...jak macie pytanie piszczie i odpowiem jak wygladala rozmowa z konsultantem i co mi zalecił...na inusia1980@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry! miesiąc mija i jak poszło. ja też kwalifikuję się do odchudzania i szukam motywacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nie minal caly muesiac a juz zrzucilam 9 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi767
Hej dziewczyny. Miałam duży problem z nadwagą stosowanie różnych diet wraz ze suplementami nie pomagało, byłam przygnębiona, nieszczęśliwa .Wydawałam kasę a efektów nie było widać. Któregoś razu rozmawiałam z koleżanką i podsunęła mi pewną stronkę o afrykańskim mango http://szczupla-kobieta.pl sama stosowała i była bardzo zadowolona,Ja byłam sceptycznie nastawiona bo ileż można stosować różne suplementy bez efektów ale po pierwszym miesiącu stosowania już było widać efekty. Aktualnie jestem już po kuracji ale schudłam 4 miesiącu 24kg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×