Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karina_włocławek

Mam krępujące pytanie.Chodzi o wsunięcie całego członka do pochwy. proszę o rady

Polecane posty

Gość karina_włocławek

witam, mam 22 lata i zamierzam rozpcząć współżycie. ale mam problem - czy włożenie całego członka do pochwy ( ma on 16 cm) nie spowoduje uszkodzenia narządów wewnątrz? jak rozpoznać że dalej nie można włożyc bo coś sie może stać? może to dziwne pytanie. ale mnie nurtuje, bo nie wiem na co napotka członek na samym końcu, czyżby macicę? a moze nie należy wkładać całego penisa? prosze o odpowiedzi, z góry dziekuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina_włocławek
a co jeśli ktoś ma bardzo długą męskość? też wkłada całą? bez granic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgtfgth
to pomyśl sobie o murzynach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak masz stracha
że cały nie wejdzie, to pół sobie włóż w cipcie, a pół w tyłek, a pół do buzi. Uuuppppsss. coś sie rachunek nie zgadza. A nie- wszystko ok. To miało być w wątku o jeździe na 3 baty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie wejdzie caly najpierw powoli a potem to juz samo idzie pochwa nie jest bez granic ale jest bardzo elastyczna wiec nie buj sie i dawaj czadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina_włocławek
A co będzie jak wleje we mnie swoje tzw. "nasienie". Nie dojdzie do zarażenia jakąs straszną choroba, np. tyfusem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak on go nie ma to nie moja kobieta to lubi jak sie w nia spuszczam mowi ze wtedy czuje jak strzelam i cieplo rozchodzi ja tez to uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli to 1 raz, to spokojnie, wejdzie, przebije blone, przy nastepnych sama bedziesz wiedziec jak chlopak moze i przy jakich pozycjach wchodzi glebiej czy tez plyciej, jesli chlopak jest z 1 lapanki to zrob to w gumce, a jesli ufasz Mu i wiesz ze jest zdrowy, to nie martw sie tyfusami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spanielka_ruda
Karino droga, jak wleje, to Cię może najwyżej zarazić taką straszną chorobą, jak ciąża ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dziś podobno mieliśmy bojkotować pomarańczowych podpuszczańców-popaprańców? :D no to przypominam!!! pozdrowionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brudna dupsko
Nie pasuje ci w pochwe to niech ci zasztorcuje w sranie tyle w temacie Ps jakby ktos chcial porady to sluze pomoca jak sami widzicie mam szeroki poglad na te tematy. Moja ksywa to Brudna dupsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×