Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rrryfka

Mam strasznie przesuszoną skóre. CO ROBIĆ??

Polecane posty

Chyba za duzo smarowałam się tym differinem i zinerytem na trądzik. Teraz już od 2 dni niczym nie smaruje twarzy tylko kremem jak gdzies musze wyjsc. Po umyciu skóra strasznie się łuszczy, schodzi mi. Nie wiem czym smarowac!! mam ciagle nakładac krem?? Boje się że wtedy te pryszcze, ktore mam nie będą schodziły tylko będzie ich coraz więcej!! Ale maści nie użyje bo nie chce byc cała podrażniona i czerwona... RATUJCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co robić..
najlepiej to idź się powieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olla2
Może wyda Ci się to dziwne, ale nie znalazłam lepszego kremu od NIVEA SOFT - nakładasz grubą warstwe jak maseczke, reszte po 15 minutach usuwasz chusteczką i masz buzie jak pupcia niemowlaka. Serio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ten sam problem, ale już prawie go zwalczyłam. Dermatolog mi nie pomógł (byłam u dwóch) musiałam walczyć sama. Mam cerę łojotokową ze skłonnością do trądziku, przetłuszcza się a jednocześnie łuszczy po umyciu...koszmar. Na trądzik stosuję Isotrexin (żel z antybiotykiem) na noc, na dzień krem intensywnie nawilżający do cery odwodnionej Iwostin z filtrami. Byłam na oczyszczaniu twarzy u kosmetyczki. Twarz myję w piance do cery suchej i wrażliwej Loreal Happyderm jest bardzo łagodna i nie wysusza. Na przebarwienia Acne-derm punktowo. Jak wyskoczy jakiś pryszcz to traktuję go Acnefanem. Wcześniej stosowałam wszystkiego i nic nie pomagało. Odradzam wszelkie natłuszczające kremy, oliwki itp są do bani. Wyskakuje więcej pryszczy bo zatykają się pory a skóra wytwarza więcej sebum. Aha...walczyłam z łuszczącą się skórą rok czasu aż znalazłam właściwe środki, ale mogę powiedzieć że się udało, choć nadal się leczę. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ach to ja
Ech-też uzywałam differinu i miałam tak samo uratowałam sie kremem Baleneum dla dzieci-znakomity!! Kosztujeok22złotych, jest delikatny i wspaniale nawilża:) Uratowałam ni skóre, na serio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ach to ja
Acha-a tymi srodkami -to sie smaruj co 3 dni w takim razie, jeśli skóra tak reaguje. Baleneum-kilka razy na poczatku, a potem rano i wioeczorem. Przemywaj twarz wacikiem nasaczonym woda butelkowana!! Zadnej chlorówy, chyba ze masz wspaniałaa wodę w kranie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotka klotka111
:Oto samo miałam,ja smarowałam cieńką warstwą kremem bambino dla niemowląt:)po kilku dniach podrażnienia znikły, a po jakmś czasie stosowania differinu nie mam już podrażnień i jest ok;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _PiĘkna Cera_
Na wysuszona skóre polecam rewelacyjny kremik avene który super nawilża skóre ,tworzy warstwe ochronna i tak jakby utrzymuje wode w naskórku .Leczy wszystkie podrażnienia czy popękania. Ja miałam straszne problemy skórme na skórze rąk tzn z zimna popękała mi skóra na rękach i była chropowata i takie az plamki czerwone były i strasznie szorsstka była.A na suchą skóre twarzy jest super bo nawilża ale nietworzy tłustej warstwy.Nazywa się pour peaux intolerantes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×