Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna porzeczka*

Odżywka nawilżająca włosy.

Polecane posty

Potrzebuję odżywki która głęboko nawilży moje włosy bo stały się od pewnego czasu sianowate a wcześniej takie ni były mimo iż nie używam prostownicy. Może któraś z was używa jakiejś fajnej nawilżającej odżywki? cena nie gra roli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka zwana agatą
olejek kokosowy. REWELACJA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Henna Treatment Wax- pol godziny w cieplym reczniku raz w tygodniu- i nie ma lepszej odzywki dla wlosów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to zdecyduj się w końcu
używam też takiego balsamu joanna mleko i miód, bez spłukiwania. jest bardzo tani, a fajnie nawilża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwrrrrrrrrrrrrrrrrrr
najlepsze babcine sposoby mieszanka żółtka soku z cytryny i olejku rycynowego nałożyć na włosy potrzymać godzine i włoski są mięciusie i gładziudkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to zdecyduj się w końcu
można po prostu jajko. i nafta kosmetyczna. oliwa z oliwek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a szatyn
a gdzie można kupić ten olejek kokosowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwrrrrrrrrrrrrrrrrrr
nafta kosmetyczna też jest the best :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możesz je te ż sobie na maksa
przetłuszczać, też pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiele odżywek stosowałam :) jak pisałam wyżej używam waxa henne oraz innych :) kładłam też na włosy sobie maseczkę z jajka , cytryny i nafty pomagało zregenerować włosy i mniej wypadają ale ja potrzebuje nawilżenia.. Problem też w tym ,że ja codziennie albo prawie codziennie myje włosy:o gdybym tego nie robiła nie dało by się ich ułożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możesz je te ż sobie na maksa
brzydula, łój to naturalna ochrona. tak samo jak łój na skórze, od zbyt częstego mycia się wysusza. jak się przetłuści włosy tak z kilka razy, to one wracają do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mowie Ci majonez. taki normalny ze sklepu. nałóż na całe włosy i potrzymaj z pól godziny i późneij normalnie umyj włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możesz je te ż sobie na maksa
apetycznie to nie wygląda :O to racja :O dlatego proponuję tak zrobić jak ma się kilka dni wolnego ;) ale pomaga, i to jest najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grrrrrrrrrr - ty z tym majonezem to tak na serio?? :D o matko rzeczywiście wpisałam w Google majonez na włosy i wyświetliło się wiele forum na których dziewczyny wymieniają swoje zdanie na ten temat:) dziękuję za info może spróbuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majonez i dodaj jarzyny-bedziesz miala salatke:D a tak na serio to polecam kerastase-stosuje szampon,maske i fluid:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez kiedys duzo prostowałam. natrafilam na temat o majonezie i sprobowalam. wlosy nie sa po tym tluste, ale sa miekkie i blyszczace. mi pomoglo, a Tobie nie zaszkodzi spróbować. naftę i jaja tez probowałam, ale wg mnie nie jest to przydatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasuje pasuje
na dziale zdrowie uroda znajdziesz wątek o kremie nivea. ma być ten zwykły w niebieskim pudełku, nie te nowsze visage czy soft. nakłada się jakieś 3 godziny przed myciem i włosy wyglądają lepiej. sprawdziłam- gładki i lśniące a spaprałam sobie farbą rozjaśniającą. ja z lenistwa trzymałam całą noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje wszystkim za rady :) na pewno wypróbuje wszystkiego :) Li-monka - jak skończy mi się moja odżywka to zakupię poleconą przez Ciebie i napiszę czy pomogła:) grrrrrrrrrr- majonezu też wypróbuje :) tanio i jak mówisz skutecznie:) pasuje pasuje- kremu nivea używam na końcówki przed myciem :) pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja takze polecam
maske HAIR SLEEK.Polecila mi ja fryzjerka.Moje wlosy byly zniszczone farbowaniem (jasne blondy) i prostowaniem.Uzywam jej od listopada i normalnie nie wyobrazam sobie zycia bez niej.Moje wloski sa nawilzone,gladkie,lsniace.Zapach niektorym przeszkadza ale mi sie podoba,gorzej jakby smierdzial.Dodam,ze mam krecone wloski wiec wymagaja wiekszej uwagi,ze tak powiem.Kiedys mialam problem z puszeniem i nakladalam zel z woskiem.Teraz wystarczy tylko lekka odzywka z Pantene Pro V i wloski sie pieknie kreca,blyszcza.Kocham moje loczki-nigdy nie przypuszczalabym,ze kiedys to powiem he ;) Zawsze marzylam o prostych wlosach.Teraz jestem w trakcie zapuszczania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trynkKa
nie znam tej firmy. Gdzie mogę znaleźć te produtky?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleje naturalne! Mają właściwości nawilżające nie tylko włosy ale całą skórę! Są idealne przed wszystkim na suche końcówki. Na całość może być już za tłusty i za cięzki.JA stosuję olej kokosowy ze sklepu https://olejarnia-gaja.pl/ . Olejki arganowe też są ok i stosuję w szamponach, bo jest kilka takich, które mają je w składzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×