Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

ORBITREK laweczka hantle dieta. Czy to dobra droga do osiagniecia kaloryfera?

Polecane posty

Gość gość

wszystkim do zrzucenia 10-15kg nadwagi? Bo nie wiem czy jest sens inwestowac w sprzet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i przede wszystkim do zrzucenia 10-15kg nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj! Ćwiczenia, o których piszesz jak najbardziej pomogą Ci osiągnąć kaloryfer na brzuchu, lecz aby trening przyniósł oczekiwane skutki, warto pamiętać o kilku sprawach. Po pierwsze, najpierw powinnaś zająć się redukcją kilogramów - nic nie pomogą ćwiczenia na brzuch, jeśli mięśnie będę przykryte tkanką tłuszczową. Aby to osiągnąć, należy połączyć ze sobą trzy elementy: dietę redukcyjną, z odpowiednią ilością białka, trening kardio oraz trening mięśni brzucha. Trening kardio możesz wykonywać na przykład na orbitreku. Powinien on być przeprowadzany na zmianę z ćwiczeniami mięśni brzucha - każdego dnia wybieraj inny ćwiczeniai staraj się stopniowo wydłużać czas treningów. Ćwicząc mięśnie brzucha pamiętaj o tym, aby trening angażował wszystkie mięśnie: proste, skośne i poprzeczne. W naszym sklepie ABCFitness znajdziesz pełny wybór sprzętów sportowych, także ławeczki treningowe, zestawy hantli i orbitreki: https://www.abcfitness.pl/ . Podejmując się wyzwania jakim jest odchudzanie połączone z wyrzeźbieniem mięśni, warto zainwestować w sprzęt dobrej jakości. Dodatkowo, decydując się na kupno sprzętu do domu możesz przeprowadzić trening każdego dnia, nawet kiedy nie masz czasu iść na siłownię. Systematyczność treningu odgrywa bardzo dużą rolę. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - zapraszam do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo ostatnio zainwestowałem w sprzet do swojej siłowni i głównie zakupy robiłem na stronie http://k-sport.com.pl. Dobry sklep i dobra polska marka urządzeń. Mam od K Sport drążek, ławeczkę i tak samo wysięg. Mocne mechanizmy, ćwiczę u siebie na siłowni nie tylko ja ale też kumple czasami przychodzą także sprzęt jest mocno eksploatowany a mimo wszystko daje rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli potrzebujesz szybko schudnąć to polecam to zrobić tabletkami na stronie poniżej:

dietalux.wordpress.com

 tabletki są tanie i pomogły mi schudnąć 15 kg bez efektu jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×