Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pawilon ogrodowy

Polecane posty

Gość gość

Gdzie mogę kupić dobrej jakośc***awilon ogrodowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a sklepy budowlane typu castorama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toska_zoska
Ja kupowałam od dascompany: https://dascompany.com/ można zamówić sobie na określony wymiar i są różne modele, także wybór spory. Do tego pawilony trwałe, mój mam już dość długo i dalej się trzyma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A do czego ma ci konkretnie służyć? Wiesz o tym, że jest coś takiego jak pawilon i namioty dostosowane do różnych potrzeb klientów? Możesz przedstawić, do czego konkretnie bezie tobie taki potrzebny (biznesowo, wypoczynkowo, itp.) Ja taki kupowałem u www.go-plan.pl dobra firma, wykonali dla mnie trwały pawilon, który służy mi po dziś dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też mamy takie! Właśnie od www.go-plan.pl :D u ans sprawdzają się rewelacyjnie i cena naprawdę atrakcyjna jak na takie cacko! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://dascompany.com/ ma bardzo dobrą ofertę pawilonów ogrodowych itd. Nie ma opcji żeby zostały one zdmuchnięte czy coś takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Możecie podpowiedzieć gdzie szukać rurek stelazowych do pawilonu ogrodowego? Podczas ostatniej burzy przewrócił się i wcięło mi 4 rurki. Producent (castorama) odmówił zamówienia części zamiennych a namiot do najtańszych nie należał (1000 zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli rozglądacie się za sprawdzoną firmą, która zajmuje się budowaniem pawilonów to polecam wam skontaktować się z firmą bamor.pl Oni mają doświadczenie w budowaniu różnego rodzaju pawilonów i kontenerów. Dodatkowo mają całkiem niezłe ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×