Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

PO Co brac suplementy diety,witaminy jak mamy naturalna SPIRULINE????

Polecane posty

Gość gość

Mam pytanie to po co brac suplemetny diety typu "merz special"(chemie),jak mozna jesc spiruline (naturalnie) przeciez ona zawiera wszystkie skladniki jakie sa w suplementach typu merz special,i jest lepiej wchlaniania i naturalna niz suplementy diety typu merz special . I jeszcze jedno pytanie dlaczego skoro spirulina jest tak zdrowa,nie moga ja jesc kobiety w ciazy? kobiety karmiace? I ktora maseczka na twarz lepsza ze SPIRULINY czy z CHLORELLI ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko co zielone to dobro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po spirulinie miałam takie mdłości, ze nie mogłam funkcjonować normalnie. W ciąży bym tego nie ruszyła na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dietą wszystkiego się nie uzupełni w organizmie. A suplementy to bardzo fajna sprawa. Teraz nie ma słońca, także większość z nas ma braki w witaminie D. A właśnie vita d express to bardzo fajny suplement. Po 1 minucie tabletka sama się rozpuszcza pod językiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też kiedyś byłem negatywnie nastawiony do suplementów diety,ale przekonała mnie żona,by ich spróbować.Zacząłem brać IQacai i jak się okazało to był strzał w 10,dosłownie straciłem 10 kg w krótkim czasie,bez ciężkich treningów,szkoda że wszystko nie jest takie proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel45
Suplementy diety pomagają,np.: w schudnięciu.Ja osobiście stosowałem IQacai i dzięki niemu udało mi się stracić 8 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×