Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość etuetuj

Problem z komornikiem pomóżcie

Polecane posty

Gość etuetuj

Moja sąsiadka (starsza Pani ) wpadła w jakieś problemy i po prosiła mnie o pomoc, niestety ja się za bardzo na tych sprawach nie znam w związku z tym pomożecie kto się zna ? dostała list w którym pisze takie coś : POSTANAWIA 1. Postępowanie egzekucyjne w niniejszej sprawie zakończyć wobec zapłaty całości należności przez dłużnika i na podsawie art.770kpc ustalić wysokości kosztów postępowania egzekucyjnego pobranych w sprawie Km 934/12 na łączna kwotę 173,38 zł. 2. Na podstawie ustawy o komornikach sądowych i egzekucji (Dz.U. z 1997r. Nr133, poz. 882; ze zm.)ustalić pobranie tych kosztów z następujących artykułów: -opłaty stosunkowe na kwotę 141,13 zl w tym: art.49 ust.1 141,13 zl - wydatki gotówkowe na kwotę 32,25 zl w tym: art.39 ust.2 pkt.6 4,00zl art.39 ust.2 pkt.8 28,25 z O co w tym chdozi ? czy ta Pani ma coś płacić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie ma do placenia,to pismo informujace o zakonczeniu egzekucji. Oni tylko informuja za co ile bylo pobrane,zlicz wszystko i wyjdzie Ci suma wyjsciowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etuetuj
Dziękuję bardzo za odpowiedź.A czy ona musi coś w tym kierunku zrobić ? np wyjść gdzieś coś unormować, wysłać jakiś list ? czy nic nie musi robić już ? Skąd jej te pieniądze pobrali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trop
Zapewne komornik wszedł jej na rentę lub emeryturę. Lub sama zapłaciła. Niech trzyma ten list przez kilka lat. Tak dla pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trop
nic nie musi już robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie właśnie przyszło pismo z KRUKA...że mam spłacić zadłużenie na karcie kredytowej 300 zł........nie mam z czego i co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×