Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riki-tiki-tak

projektor/rzutnik do wyświetlania bajek na ścianie

Polecane posty

pamietacie takie rzutniki do których wkladalo sie klisze i wyswietlało bajki na ścianie? moze ktos sie spotkał z nowoczesnym odpowiednikiem takiego rzutnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agentka2009
u mnie w biurze są takie rzutniki na scianę,podpina się do laptopa i juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam Optoma HD65. Na razie bajek jeszcze nie puszczam, tylko sama oglądam filmy :P ale jest extra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamiętam....
to był czad :) Miałam ze sto rolek bajek, ale i tak co wieczór męczyłam tatę, żeby puścił mi smerfy :) Kurcze, aż się rozmarzyłam. Niestety nie wiem, czy wyszło coś podobnego nowej generacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamiętam....
Ano faktycznie jest coś takiego :) Na studiach nawet przez to notatki rzucają na ścianę. To już mi się tak dobrze nie kojarzy, heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za link ja tez codziennie męczyłam rodziców o bajeczki, a potem sama wyświetlałam bratu. tak ostatnio mi sie przypomniało, jak szukałam prezentu dl córki na mikolaja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robitrss
Myślę, że projektor LED to idealny zamiennik telewizora. Już od roku posiadam ponadprzeciętnie żywotny projektor z oferty http://maxled.tv. Posiadają projektory, które sprawdzą się przy wyświetlaniu z małych i większych odległości w salach konferencyjnych. Na markę trafiłem w sumie przypadkiem, bo byłem na imprezie, gdzie ludzie grali na projektorze w konsolę i bardzo mi się pomysł spodobał. Wydatek jest średnio duży, natomiast wszystko, co oni piszą w ofercie to się sprawdza. Badałem naprawdę wiele konfiguracji projektorów i MaxLed to ciekawy segment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8610
Pamiętam taki rzutnik, sama wyświetlałam na nim bajki w dzieciństwie- stare dobre czasy :) Nie wiem czy jeszcze gdzieś można taki model dostać. U siebie mam projektor Epsona https://abcprezentacji.pl/Projektory-Epson-k65/ i ekran z Vizarta https://www.viz-art.pl/. Jakość o niebo lepsza, ale pewnie nie o takie rozwiązanie Ci chodzi :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestandardowy i to dość mocno projektor pod potrzeby organizacji imprez integracyjnych zamawiałem w http://www.uchwytyekranyprojektory.pl/. Chodziło o to, aby mieć kino i salkę konferencyjną w jednym. Cały system audio – video panowie dobierali, doradzili. Można spokojnie się dogadać i za niestandardowe rozwiązania, aż tak mocno nie liczą. Od dwóch lat używamy ich rozwiązania i wszystko ok. Żadnego zgłoszenia serwisowego do tej pory nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy w firmie kilka stojaków na projektor multimedialny od Kraftmann. Stojak możesz złożyć, nic się z nim od lat nie dzieje. Cenowo bardzo konkurencyjnie. Znam tego producenta z Allegro bo kupowaliśmy tam wcześniej ekrany i rzutniki multimedialne które służą już nam od 2010 roku! Mieli dobre opinie, więc później zamawiałem już przez ich sklep internetowy. Niedługo zestaw interaktywny będziemy kupować także Klient zadowolony to jak widać klient wierniejszy niż pies … :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adadd

Nasze akcesoria do projektorów są zamawiane przez stronę kraftmann.eu. Dobra szybka obsługa, dobra cena, wysoki standard wykonania. Jak najbardziej polecam firmę w temacie aranżacji do sal konferencyjnych, czy szkoleniowych i wykładowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×