Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pytanie do zonatych mezczyzn

Polecane posty

Gość gość

Czy oplaci sie zenic? Zastanawiam sie bo juz stukam 30stki, ale nie wiem w sumie jak widze malzenstwa do okola to tak sie zastanawiam czy sie oplaci. Oczywiscie jak pytam to wszysvy niby mowia ze jest bosko, ale jak sie z nimi przebywa to widze ze niektorzy by sie pozabijali. Wiec zastanawiam sie czy to ma sens. Tyle slysze o romansach mezatek sam je widze nawet, o roznych problemach i tak sie zastanawiam czy generalnei nie jest tak ze zona to bardziej problem niz szczecie? Dajcie szczere opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małżeństwo nie jest po to żeby się opłacało. Takie myślenie to porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo zona to dodatkowy problem dla biedakow bogaci maja seks uklady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kogos kochasz i chcesz z nim byc to sie nie zastanawiasz i zenisz a po jakims czasie moze wszystko sie zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, z takim podejściem to Ty się na razie nie żeń :) a raczej jeszcze "wyszalej" :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj malzejnstwo i rodzina jest za kare a kiedys byla w nagrode. Ciezko o odpowiednia kobiete do zwiazku. Feminizm niszczy zwiazki damsko meskie i rodzine!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zenia sie , a pozniej szukaja sobie d***** d****arze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie to ryzyko jest ekstra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma lekkiej drogi w życiu. Mogę być singlem, ale nie będę sobie używał bo dla mnie to jest rozpustne i to nie podoba się Bogu, człowiek powinien żyć albo w celibacie albo a małżeństwie. Takie spanie z przypadkowymi kobietami może zakończyć się nie jak chorobą, samotnością na starość to może skutkować wpadke z niewłaściwą kobietą, z którą będziemy musieli spędzić wiele wiele lat jeśli nie będziemy chcieli płacić alimentów. Co do małżeństwa to tak może wydawać się ciekawe, myślę że jak ma się pieniądze i jest to prawdziwa miłość to nie jest tak źle, ale jak patrzę czasami na niektóre pary, to trochę mi ich żal, widać że mają problemy i te ich dzieci. Sam już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowokacja. Faceci tak nie myślą. Jedyny minus to to że trzeba mieć więcej kasy a tak to same plusy. Stabilizacja, dziecko, dom a z drugiej strony jak ci się znudzi z nią sex to zawsze coś tam na boku możesz znaleźć. Chyba że trafisz na super laskę to może sama będzie miała większą fantazje w łóżku już ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowokacja. Faceci tak nie myślą. Jedyny minus to to że trzeba mieć więcej kasy a tak to same plusy. Stabilizacja, dziecko, dom a z drugiej strony jak ci się znudzi z nią sex to zawsze coś tam na boku możesz znaleźć. Chyba że trafisz na super laskę to może sama będzie miała większą fantazje w łóżku już ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tu czuje ze wypowiadają sie sami kawalerowie , chcecie sprawdzić jak to jest to się źeńcie. Problem jest w tym ze bardzo trudno znalezc kandydatke na żonę . I tu jest problem . Jest mnóstwo kawalerów singlów po 30 i po 40. Czy 50 i starszych . To szok co sie dzieje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiet wolnych jest dużo tylko faceci są coraz bardziej cipowaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym już ślubu z nikim nie wzięła za dużo mnie kosztowało małżeństwo. Dziś mi została tylko zorana psychika nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znaleźć kandydatkę to jest najprostsze w tym wszystkim. Najtrudniejsza jest umiejętność życia z drugim człowiekiem. Kiedy przez lata zmieniamy się wielokrotnie, życie, trudności, kłopoty a jednak w środku nadal jesteśmy tacy sami. Trzeba pamiętać co nas łączy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stabilizacja, dziecko, dom a z drugiej strony jak ci się znudzi z nią sex to zawsze coś tam na boku możesz znaleźć. x rozwod alimenty podzial majatku x generalnie lepiej na kocia lape niz malzenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kocią łapę to można sobię żyć jak nie ma dzieci i dopiero jest się na studiach albo gdy jedna z osób ma urządzone mieszkanie i ta druga nic do tego mieszkania nie dokłada (meble, remonty) Dwoje ludzi na dorobku z dziećmi lepiej aby zawarli związek małżeński, choć by po to aby nie stracić połowę dorobku życia po śmierci konkubiny/konkubenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też kiedyś myślałem, że małżeństwo to największe szczęście i najwyższe dobro wraz z rodziną. Dziś po 4 latach małżeństwa oczekuję na pierwszą rozprawę rozwodową bo jej zachciało się uniesień i motyli w brzuchu. Zostałem z przeoraną psychiką i brakiem wiary w ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czy oplaci sie zenic?" x Rozliczając wspólnie PIT przy dużej różnicy w zarobkach jak najbardziej. Do tego zwiększa się zdolność kredytowa. Poza tym istnieje możliwość ubezpieczenia zdrowotnego na jednego ze współmałżonków (gdy drugie np. pracuje na umowę o dzieło, albo w ogóle nie pracuje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłem żonaty i kilkakrotnie próbowano mnie usidlić więc odpowiem. Jeśli nie sprowadzasz sobie jakiejś dziewczyny z Azji czy Afryki to się nie opłaca. Dziecko i wspólne mieszkanie można mieć bez ślubu. Po ślubie kobieta zaczyna odstawiać bo zgodnie z ustawodastwem europejskim mąż jest głównym sprawcą przemocy. Tym bardziej, że masz ustawowe obowiązki utrzymywania żony i hamowania względem niej języka, a zona ustawowego obowiązku dawania dupy, gotowania, sprzątania nie ma. I może cię bezkarnie zajazgotać do samobójstwa. A jak uczy życie, jeśli ktoś może bezkarnie człowiekowi dojebać, to mu dojebie. 00 Jedyny plus to wspólne rozliczanie pita, ale to już przecież super-minister Morawiecki chciał w tym roku zlikwidować (w konstytucji zapisane nie jest), ale nie zdążył. Poza tym co mi ze zwrotu tych kilku(nastu) tysięcy rocznie jak przy rozwodzie będę musiał oddać ponad połowę majątku? Mieszkanie bo samica z dzieckiem gdzieś musi mieszkać i połowę reszty substancji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Jedruś  Pyzdra
Z baba . Zle a bez baby - jescy gozy . Jędruś Pyzdra .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecka wam do przedszkola nie przyjmą bo tam dzieci samotnych matek to 90%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ gość Jedruś Pyzdra dziś Czasy się pomieniały Jędruś. Tera bez baby źle, a z babą jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ee tam bez baby zle? teraz zawsze jakas znajdzeisz nawet na chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Walynty Kwicoł
Jo se tak myślę co wy ta widzita w tych dziochach hej. Walenty Kwicoł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dsaf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaaaaaaa tam cicho być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie oplaca sie malzenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz biznes zrobić na małzenstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×