Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 0987654rr

Schudłam a wy? Therm Line II

Polecane posty

Gość 0987654rr

Therm Line II biorę już 14 dzień, jakoś specjalnie sie nie ograniczam, ćwiczyc też nie ćwicze bo nie mam w sumie na to czasu a już mi ubyło 8 kg, jak jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO AUTORKI dzisiaj wzielam pierwsza tabletke, dokladnie pol godziny temu;) pracuje na noce i zastanawiam sie o ktorej powinnam wziac druga? na opakowaniu pisze ze przed obiadem, czyli mam wziac np kolo 12 w nocy ? wtedy zwykle cos przekaszam? jak mozesz to napisz w jakich porach lykasz i czy stosujesz dodatkowo jakas diete, cwiczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdfgdfgdfgdfgdfgfdgdfg
zjadałam to przez miesiac, nawet kg nie schudłam, jedynie dzieki diecie i cwiczeniom sie chudnie! nie wierzcie w jakies cudowne tabletki! jej pewnie za to płacą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tabletki polecila kolezanka... stad postanowilam sprobowac. mimo ze cwicze regularnie na silowni i biegam, ciagle mam problemy z zrzuceniem wagi. staram sie jesc zdrowo, problem w tym ze mam bardzo nie regularne godziny pracy, raz dzien raz noc... i podejrzewam ze przez to moj organizm troche sobie szaleje. dodam ze kolezanka schudla z rozmiaru 38 - 40 na 32-34 w dwa miesiace... potrzebuje zrzucic okolo 10kg maksymalnie. nie mam duzej nadwagi, ale poprostu zle sie czuje, bo kiedys wygladalam troche lepiej niz teraz;) czy ktos jeszcze ma jakies doswiadczenia z therm line 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajanie
a ja nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×