Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona filmomaniaczka

Słuchajcie bardzo bym chciała obejrze ten film !!!! Pomożecie?

Polecane posty

Gość ona filmomaniaczka

Chodzi o to, że bardzo chciałabym, obejrze ten film online...a nigdzie nie mogę go znalezc:( wie ktoś na której stronie internetowej z filmami online bedzie? http://www.filmweb.pl/f374034/Girl+Next+Door%2C+The2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona filmomaniaczka
chodzi o film the girl next door- ale nie o tą komedie, a o dramat :( wie ktos moze o jaki film mi chodzi? :( no nigdzie nie moge go znalezc, a bardzo mi zalezy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o oglądałem ten film
polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona filmomaniaczka
bardzo prosze o pomoc :( no wlasnie slyszalam ze film jest bardzo dobry, ale nie mogę go nigdzie znalezc, a mogę obejrzec jedymnie online :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mogę tylko polecić chomik.pl , jak dotychczas zlazłem wszystko co potrzebowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona filmomaniaczka
kochani nprawde bardzo was prosze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona filmomaniaczka
a dlugo sie sciąga film na takim chomiku? ja nie umiem, nigdy nie sciągalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spojrzeć w przeszłość
Właśnie go oglądałam parę dni temu :) Jest jeszcze jeden o tej samej historii, bodajże o tytule The American Crime i chyba jest trochę lepszy, ale co kto woli... A co do filmu powiem tylko: -np. utorrent & -btjunkie.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spojrzeć w przeszłość
A co do chomikuj to musisz mieć swoje konto, które trzeba doładować np SMS za 2,44 i możesz już ściągać filmy. Jeśli chodzi o czas to w zależności w jakim jest formacie. Szukaj rmvb :) Będzie mieć ok 200-300MB i u mnie ściąga to ok 1,5-2h, ale też zależy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spojrzeć w przeszłość
Tak, to o tej historii. Ogólnie polecam ten drugi film, bo bardziej oddaje rzeczywistość, która w "Dziewczynie z sąsiedztwa" trochę została zmieniona. No i obsada chyba też bardziej zdolna i znana. Ogólnie polecam, a ta kobieta była straszna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona filmomaniaczka
mogę sciągną bez logowania w 2 godziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona filmomaniaczka
no bo nie rozumi po co mi ten link na chomikuj, co ja mam tam robic? :O nigdy z czegos takiego nie korzystałam i nie wiem o co w tym chodzi :O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona filmomaniaczka
a to historia dziewczynki i zdjęcia tej ciotki, a obok plakat z filmu wlasnie o ten film mi chhodzi :O dziwne ze nie mogę go znalezc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to po kolei. Chomik.pl to portal, gdzie możesz znaleźć prawie wszystko, ale jest warunek. Trzeba założyć konto, bardzo prosto, i masz do dyspozycji w najbardziej prostej opcji 50 mB do ściągnięcia. Po opłaceniu sms około 8zł ma chomika z dostępem do wyszukiwarki i 3 GB do ściągania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spojrzeć w przeszłość
ale dziewczyna pisała już wcześniej, że nie ma komórki. Jest tam jeszcze opcja "przelew", jeśli ci się chce w to bawić to jest to do zrobienia, ale najpierw się upewnij czy są te filmy w ogóle na chomikuj. Jeśli ci się nie chce bawić, to utorrent i btjunkie, ale to sposób wymagający więcej czasu. W zależności ile siedzisz przy włączonym kompie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rece opadaja...
Nie ma komorki, bo moze czeka az ktos jej na tacy da film i jezscze za to zaplaci :/ Niestety dziewcze, ale nie ma nic za darmo! Kup film na DVD i ogladaj na kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona filmomaniaczka
no wlasnie n ie jestem u sibie, a ja nie mam internetu :( dzisiaj tutaj nocuje i dlategio chcialam bardzo obejrzec ten film online, ale niestety nigdzie nie mogę znalezc :( czytaliscie jej historię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona filmomaniaczka
nie, nie zgodzą się :( trudno, szkoda ze nie ma tego nigdzie online :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhkijkio
SPR6JR5H http://www.ifilmy.net/bezlimitu/ wklej do gory ten link do ramki te cyfry a potem jak klikniesz to od razu na 72 minuty i masz caly film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona filmomaniaczka
bardzo, e to bardzo dziekuje :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona filmomaniaczka
ojej, ale to ni ten film :( ten o ktory mi chodzi jest chyba z 2007 a ten z 2004 to jakas denna komedia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na jakim topiku
nie lepiej sobie ściagnąć? ja nie byłam w stanie go obejrzeć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhkijkio
a jak sie nazywa po polsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×