Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szybkie skuteczne pożyczki

Polecane posty

Gość gość

Witam szukam takich działalności od pożyczek jak vivus wonga Lendon Najlepiej takich które szybko odpowiadają jaka jest decyzja wiek do 21l Te 3 które powyżej wymieniłem nie interesuja mnie na d te chwile Proszę osoby o pomoc które znają dobre takie instytucje I najlepiej z RSSO 0$ proszę jak znasz podaj kilka dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skuteczne pożyczki pomoc da ktoś jakiś znak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomocy wymieni mi ktoś takie działalności online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jako przedstawiciel wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Obecnie prowadzimy działalność w kilku krajach. Działamy w oparciu o zasady: - Przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty, - Elastyczności i kontroli, - Selektywności - dokładnie oceniamy możliwości naszych klientów do skorzystania z naszej oferty. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artek999
Pożyczka wonga poza pierwszą (koszt 10zł) to jaki ma koszt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Artek999, kolejna pożyczka w wonga.com każdorazowo udzielana jest na indywidualnych warunkach. Można o nią wnioskować od razu po spłacie pierwszej pożyczki. Maksymalny limit dla kolejnych pożyczek w wonga.com może wynieść do 10000 zł, ale kwota ta i koszt ostatecznie są uzależnione od indywidualnie obliczanej zdolności kredytowej. Dodam, że Klienci wonga.com mają możliwość wzięcia udziału w Programie Korzyści. Za ukończenie 10 kursów albo ścieżki edukacyjnej na platformie Kapitalni.org Klient może otrzymać jednorazowo w trakcie trwania jednej pożyczki zwrot w wysokości 10 zł. Ukończenie większej liczby kursów lub ścieżek uprawnia do zwrotu 10 zł przy kolejnej pożyczce. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×