Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tesciowa, ktora przyszwlaszczyla sobie prawa

Polecane posty

Gość gość

do nie swoih dzieci tylko wnukow. Znacie to ? Jak z tym walczyc i uswiadomic, ze nie ma prawa rzadzic. Nie chodzi o kontakty z dziecmi bardziej o wtracanie sie po to zeby rzadzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja walkuje to samo, moj temat jest na pierwszej stronie o tesciowej, walcze z nia kazdego dnia i nie pomagaja zadne prosby meza zeby sie nie wtracala. nie umiem byc asertwyna i ta raszpla to wykorzystuje zabiera mi dziecko co ja mowie wyrywa z rak rzadzi tu wszystkimi ona taka jest, despotyczna zaborcza wszystko musi byc tak jak ona chce i co ja mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z nia nie mieszkam na szczescie. Uwierz mi u mnie to taki toksyk, ze gdybym byla w takiej sytuacji, ze nie mialabym gdzie od niej uciec to poszlabym do domu samotnej matki z dziecmi. Trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez o tym czasami mysle ale ja mam jeszcze dziadkow i do nich moge uciec bo to sie robi nie do wytrzymania. jak bym nie mieszkala z nimi to bym po prostu nie przyjezdzala i nie utrzymywala z nimi kontakotw ale jak sie mieszka obok to nie da rady tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos ty moja jest taka ze przyjdzie i bedzie walila w drzwi dopoki jej nie otworze a wstyd mi sasiadow. Naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja mam taka babcie, to samo, stoi i wali w drzwi az nie otworze. ile razy juz zwracalam jej uwage ze jak nie otwieram znaczy ze chce byc sama i nic, jak grochem o sciane. a tesciowej jeszcze nie wywinelam takiego numeru, musze chyba przestac otwierac jej drzwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stanowczo pokazać kto rządzi. Jeżeli robi coś co Ci nie pasuje, idz i zabierz dziecko i powiedz że Ci nie pasuje i wyjdź. Jeżeli to nie będzie działać, spotykajcie się rzadziej. Ona nie ma prawa się wtrącać i trzeba jej powiedzieć jakie masz granice. Mąż/partner powinien to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×