Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trojaczka

trojaczki - widzieliscie to?

Polecane posty

Gość bershkaa
ojej ale jej obwisły brzuch zostal:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trojaczka
no to wlasnie o brzuch chodzi jak jej sie uda to naprawic, to ja nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez sie troche porobiły rozstepy przy drugim synku... nie sa az tak wyrazne ale sa:) znacie jakieś dobre kremy po porodzie zeby stosowac na rozstepy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klopp
No co wy, warto miec taki brzuch, aby zaznac cudu narodzin 3 maluszkow malutkich:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakietować
a taki ładny brzuch miała przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fafeleczek
operacja plastyczna......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczeeee
głupio, że taki brzuch, jak ta babka bedzie chciala sie pozbyć tego brzucha to albo ma duzo pracy przed soba albo operacja... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klopp
to albo ma duzo pracy Praca nic nie da, bo to nie tluszcz, tylko maksymalnie rozciagnieta skora, ktora nie ma szans sie wstapic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta niedobra pupa
Jezu, co za ohyda.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojA koleżanka ma taki brzuch, ale po jednym dziecku-faktycznie było strasznie duże i długie. do tego ma jeszcze wszystkie kolory tęczy na nim-tzn rozstępy od białych po fioletowe:O-a ma dopiero 21lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponoć są jakieś dobre kremy które pozbędą się rozstępów po ciąży ale chyba są baaardzo drogie :p sama jestem ciekawa choć mam mało widoczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja niestety zdjęcia
nie widzę bo mi się nie ładuję. Sama po porodach i ciążach mam nie za ciekawy brzuch i sporo rozstępów nawet na piersiach. Myślę, ze z tym nie da się walczyć w żaden sposób i nic tak na prawdę nie pomoże. Nawet operacja plastyczna rozstępów nie usunie. Nie w takich ilościach w jakich mam je ja. Po prostu trzeba do tego podejść jako coś za coś. Mam zdrowe dzieci i brzydki brzuch. No cóż. Warto było i drugi raz też bym się zdecydowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mialam przy jednej ciazy
taki brzuch jak ona w 35 tyg:-o powaznie.Corka sie urodzila 5 kg i 60cm.Strasznie mialam wielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanka usuneła rozstepy z brzucha kremem codziennie 2 razy mocno smarowala brzuszek i po jakim dłuzszym czasie juz nie miala. musze sie dopytac jaki to krem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppn
5 kg ???? WOW !!! Ja urodziłam dwa klopsiki - 4 kg i 57 cm oraz 4150g i 57 cm !! W obu ciazach przytyłam "tylko" 14 i 15 kg. A mój brzuch ma rozstępy. Teraz już blade ale są . I zwisa mi mały lak skóry :O A to już 1,5 roku od ost porodu. Moja wina bo nie cwicze i nie smaruje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda mi tej kobiety.......
W takich przypadkach jest jedynie niezbędna operacja plastyczna, nie pomogą tu żadne ćwiczenia... Widziałam kiedyś w tv kobiete która miała taki brzuch po urodzeniu dzieci, (to był program Łabedziem Być...) i oni wycianli jej tą wiszącą skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fggfgfgfgfgfgfgf
Dlatego nie chcę mieć dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda mi tej kobiety.......
ale nie każda ciąża powoduje taki brzuch, tzn chodzi mi tu o pojedynczą ciążę lub bliźniaczą, ja sama po dziecku nie miałam żadnej wiszącej skóry i zero rozstepów naprawdę :) moja koleżanka po bliźniakach tez miała super brzuch:) Teraz jestem w drugiej ciaży mam nadzieję że brzuszek będzie taki jak po pierwszej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edziaaa90009
fuj, ohyda ;/ dlatego nie chcę mieć dzieci.. a feee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co z tego, czy brzuch w zyciu najwaznieszy? Moze dla podlotków. Ja mam tez na brzuchu pare rozstepów, ale mi lataja- ciesze sie, ze dane mi bylo zostac matka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa bobra
nie było szan by przy trojaczkach nie było rozstępów ani zwisającego brzucha po porodzie. moim zdaniem laska i tak wygląda dobrze, niektóre laski po jednym dziecku wyglądają jakby były dalej w 7 miesiącu ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×