Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

patyczaki

Wkur.ia mnie jak ktoś mówi na zdrowie jak kicham

Polecane posty

Sytuacja autentyk, jadę autobusem i najzwyczajniej w świecie kichnęłam, jakiś facet powiedział na zdrowie, olałam to, nie będę się przecież drzeć przez pół autobusu dziękuję i zaraz jakaś stara baba : zero kultury, nawet nie podziękuję. Kogoś też to wkur.ia? Ledwo kichnę to już ktoś się drze na zdrowie, k.rwa ludzie dajcie spokojnie kichnąć, albo ledwo włożysz bułkę do gęby to już to głupie : smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beznadziejna jesteś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokaż zdjęcie, jak kichniesz to ci powiem zdychaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona nie pokaże, bo jest brzydka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patyczasta i brzydka - oł fak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co wam moje zdjęcie zakompleksione glizdy? nie róbcie offtopu szuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby ci nie powiedzieć na zdrowie, ty głupia szmato :D A kompleksy to masz ty, jak nie chcesz pokazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mnie to wqrwia, nawet założyłem kiedyś podobny temat. No więc życzenia Na zdrowie po kichnięciu i smacznego są właśnie wyrazem braku kultury. Smacznego mówi ten, kto przygotował posiłek, lub ten, który przyniósł posiłek do stołu (kelner), a nie kolega w pracy, który na przerwie widzi jak odwijasz ze sreberka kanapkę z pasztetem, którą sobie w domu przygotowałeś. Na zdrowie zaś mówimy przy kielichu, w towarzystwie, a nie do obcych ludzi w autobusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw sie , mnie tez to w*****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie lubie gdy jem i od razu slysze ,,smacznego", szczegolnie gdy probuje cos szybko przegryzc w pracy, i z pelna geba musze odpowiedziec ,,dziekuje". i jeszcze mi glupio, ze ktos mnie przylapal na wpierdzielaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwierz mi, że nie musisz odpowiadać, wystarczy kiwnąć głową :) Najgorzej jest jak właśnie ktoś się zacznie domagać podziękowań za to, że życzył Ci smacznego albo powiedział na zdrowie, chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce pokazać zdjęcia, bo to ten troll od nazw geograficznych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś aspołeczny i źle wychowany. Jesli ktoś ci dobrze zyczy, to doceniaj , bo wiesz jak to jest być na dnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoby mówiące obcym ludziom smacznego i na zdrowie bez powodu, kichnięcie i kanapka z pasztetem to nie powód, są hiperspołeczne i zbyt dobrze wychowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- A..a..a...psik! - Zdechnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest muj pierwszy i trzeci kanał, wcześniej zrobiłem drugi i zupełnie hobbistycznie publikowałem krótkie angielskojęzyczne i ruskie skecze, także pojawiałem się w domach kolegów. Było fantastycznie, i z takim też zamierzeniem powstał kanał który teraz jakimś trafem ogląda ponad 1 3000 tysięcy osób. Zmieniło to trochę sposób w jaki podchodzę do teg (staram się być bardziej systematyczny, dobry, miły, serdeczny, ciepły, słodki, kochający ), ale ważne jest też dla mnie żeby to co mi robią, podobało się także mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×