Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Unagi93

wysportowana i sexowna

Polecane posty

Gość Unagi93

Witam;) mam pytanie, otoz za pare dni zaczynam chodzic na silownie, waze zazwyczaj 50-53kg.Chcialabym wyrobic sobie poprostu miesnie, przede wszystkim na brzuchu i udach. Moze ktos mi powiedziec ile godzin i ile dni dziennie powinnam spedzac na silowni aby uzyskac ten efekt?W żadnym przypadku nie chce schudnąc, a raczej przytyc z 3kg np;) dlatego bede jadla banany, bo wiem ze od nich mozna przytyc,.Co jeszcze powinnam jesc?Oraz na jakis sprzetach spedzac najwiecej czasu na silowni aby uzyskac szybko efekt plaskiego brzucha;)Dziekuje za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unagi93
Nikt nie odpowie:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgreyr
Powiedzą Tobie wszystko na siłowni. Trener Ciebie obejrzy i doradzi. Tak na odległość trudno coś powiedzieć. A po co chcesz przytyć? Lepiej być smukłą, szczupłą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xzxzzzxzx
Autorko, mam podobny cel :) Proponuję ten kontynuować ten wątek i zdawać relacje z treningów :D Co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unagi93
Ja nie mieszkam w Polsce dlatego dokladne zrozumienie trenera nie bedzie takie latwe.Dlateego pytam was;) nie potrzebuje rady abym sie spytala kogos innego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfdosafdasgerage
ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniecznie idź na pierwsze zajęcia z instruktorem, który wszystko po kolei Ci pokaże, powiesz mu jaki masz cel a on dobierze dla Ciebie specjalne ćwiczenia, tak jest najlepiej. Czesto pierwsza wizyta na siłowni ma w pakiecie na pierwszych zajęciach instruktora za free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×