Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

3 miesiączki, antybiotykoterapia, 3 negatywne testy ciążowe CO MI JEST?!

Polecane posty

Gość gość

witam, mam mały problem a mianowicie mija 9 tydzień od ostatniego współżycia z moim byłym.. w 3 tygodniu zrobiłam test ciążowy= negatywny, teraz w 9 powtórzyłam go wykonałam 2 testy wyniki też negatywne... wszystko byłoby ok ale nie wiem co się ze mną dzieje, po tym ostatnim wspołzyciu mialam okres zaczełam stosować antykoncepcję stosowałam ja przez miesiac i 2 okres. Tydzien po odstawiłam tabletki anty i miałam 3 okres (tak z tygodnia na tydzień.. wiem wiem bład) pomijając to mam problemy z hormonami zawsze miałam bardzo nieregularną miesiączkę. Teraz jest 9 tydzien a mam dziwne objawy, takie jak wydzielina z pochwy (mogę ja rozciągnąć na palcach), znaczne powiekszenie brzucha, bóle jajników... dodam jeszcze ze przez jakis czas brałam bardzo silne antybiotyki... CO MI JEST ? czuje się tak jak bym miala eksplodować, termin kolejnego okresu jest za 2 dni.. ale nigdy wczesniej nie mialam tak jak teraz .... takich dziwnych objawów. Nie mam pojęcia co się dzieje, planuje w poniedziałek udac się do ginekologa ale prosze o wasze opinie i rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×