Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

33 tc mam pytanie do wszystkich mam

Polecane posty

Gość gość

Witam dziewczyny, mam pytanie (prosze mnie nie krytykowac ale to moja pierwsza ciaza i jestem kompletnie zielona) wczoraj rao poczulam bol jak na okres przez caly dzien mi towarzyszyl ale sporo tez chodzilam wiec myslalam, ze od tego. Wieczorem bolalo ale wzielam kapiel, polozylam sie i usnelam wiec ustapilo. Dzis rano musialam skoczyc na chwile do biura z 15 min szlam w jedna strone no i teraz znowu mi sie brzuch napina i boli jak na okres wlasnie. Nie mam raczej innych objawow. No i moje pytanie brzmi czy tak moga wygladac skurcze przepowiadajace? Czy lepiej sie skontaktowac z lekarzem lub na IP isc? Nie chce wyjsc na przewrazliwiona wiec postanowilam, ze najpierw zapytam Was, moze ktoras mi doradzi? pozdrawiam Sylwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym wzięła nospe i kąpiel. jak nie przejdzie po godzinie, pojchalabym sprawdzić. zawsze lepiej mieć pewność, że jest ok. daj potem znać, powodzenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki za odpowiedz, wlasnie nospe sobie wzielam, poki co sie polozylam ale napina mi sie nadal, moze to tez od stresu jaki niestety ostatnio mam. Jesli nie przejdzie to raczej pojde na IP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w 30 Tc i lekarz powiedzial że bezbolesne skurcze są nieszkodliwe. Jakby pojawił się ból szczególnie jak na @ to każą jechać na IP sprawdzić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie mam takie jak na okres, kurcze juz sama nie wiem, ale jeszcze poczekam - moze przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w 33 tc miałam takie bóle jak na okres, twardnienia brzucha. Brałam nospe, przechodziło i wracalo. Pojechałam na IP i okazało się, że mam 3 cm rozwarcia i skurcze przepowiadajace. Jedź na IP, zbadaja Cię i będziesz spokojniejsza. I wcale nie jesteś przewrazliwiona tylko troszczysz się o dziecko, jest to Twoja pierwsza ciążą wiec zrozumiałe są niepokoje. Wiec jedz na IP i daj znać co Ci powiedzieli. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja takie bole jak miesiaczkowe i twardnienie brzucha mialam od 20 tc niemal do konca, szyjka caly czas dluga, zamknieta. Mialam brac magnez, no spe i odpoczywac. Balam sie jak cholera i ten stres chyba tylko napedzal sytuacje. Urodzilam trzy dni przed terminem a porod zaczal sie od bolesnych skurczy ktore nijak mialy sie do tych wczesniejszych. Zawsze warto skinsultowac sie z lekarzem, bo kazda ciaza i kazdy organizm jest inny. Jedna tak jak ja chodzi cala ciaze z takimi bolami, a inna tak wlasnie zaczyna rodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skurcze przepowiadające.. nie fisiuj. wszystko ok. jak coś łyknij nospę, albo magnez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
magnez to i tak biore, troche jak leze to przechodzi takze moze za badzo panikuje.. zobaczymy czy cos sie pogorszy czy polepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana jedź do lekarza. Do swojego gina albo do szpitala na IP, najwyżej po badaniach odeślą cię do domu. Lepiej 100 razy za dużo sprawdzić niż o 1 raz za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bo w sumie dzidzius sie rusza takze juz sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dziekuje Wam za wszystkie rady 🌻 mysle ze poczekam jeszcze troche i jak cos to na IP pojde niby dorosla baba jestem a tak nie wiem co zrobic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie mozesz zadzwonic do lekarza i zapytac? ja bym poszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedź, zrobią Ci badanie "do/w/c/ipne" i myślę, że ktg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponawiam pytanie bo teraz doszly mi bole krzyza ale jak czytam to kazda pisze ze to skurcze przepowiadajace na innych forach wiec juz kompletnie nie wiem. Nie mam auta i musialabym isc na dodatek sama na IP i dlatego tak sie waham troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz, na 100% nikt Cię przez internet nie zdiagnozuje, każde odnosi to do własnej sytuacji. ja też sie bałam, że przez ciągłe przepowiadające przegapię poród, ale jak się zaczęło to szybko przestałam mieć wątpliwości, ale ja rodziłam o czasie. weź taksówkę i jedź do tego szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamow taksowke i jedz, ja bym wolala sprawdzic na twoim miejscu co sie dzieje... za duzo tych boli jak na moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz miałam takie bóle jak na miesiączkę i wystraszyłam się, pojechałam do szpitala. Przebadali mnie porządnie i wszystko było ok. Lekarz powiedział, że czasem przepowiadające też mocno bolą, ale że dobrze że przyjechałam, bo w ciąży lepiej być nadgorliwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wiem, ze glupio tak moze pytam ale kompletnie nie wiem jak wygladaja skurcze przepowiadajace a jak te porodowe. Fakt faktem ze chyba sie boje troche bo tak zwlekam i nie wiem co robic, jeszcze meza nie ma wlasnie bedzie dopiero w weekend i tak chcialabym wytrzymac i jak cos to z nim pojechac ale tyle czekac to osiwieje chyba. Takze ide wezme ciepla kapiel i zobacze po tym jak sytuacja bedzei wygladala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj u mnie w miescie to sie obraza ze im "glowe zawracam" ale o to akurat nie dbam bo to ich obowiazek ale oni zawsze wszystko z łaski robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czekaj tylko jedź do lekarza. Ja tez tak miałam i lekarka na mnie nakrzyczala,ze tak późno się zjawilam. Miałam skracającą się szyjkę i dostalam na wstrzymanie porodu. Potem musialam ponad 3 tygodnie leżeć w szpitalu i synek urodził się w 37 tygodniu. Zawsze lepiej sprawdzić jak rodzić w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, a ja w ogóle nie wiem jak wygladaja takie skurcze, ja od czasu do czasu mam takie uklucia w dole, a czasem jak wstaje z niskiego fotela, to az mnie zaboli, ale to sekunda i mija. Autorko, czy Ty tak to odczuwasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kapiel juz za mna, teraz wzielam nospe i poleze, zobacze co bedzie dalej. mlody szaleje w brzuchu gosciu 18:34 mnie boli tak typowo jak na okres i brzuch mi sie napina ale nie umiem nigdy wytlumaczyc jakie to uczucie, kluc to mnie nic nie kluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przechodzi takze koncze panikowanie :) dziekuje za wszystkie rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droga autorko ! Skoro przy większym wysiłku pojawiają się bóle to znaczy, że powinnaś się trochę bardziej oszczędzać..to 33 tydzień, za wcześnie żeby maleństwo przyszło na świat..powinnaś przystopować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn.nie wiem skad te bole tak napisalam ze moze od chodzenia, ale dzis nic nie robilam w sumie a caly dzien mnie bolalo jak wczoraj.. teraz troszke po kapieli, lezeniu i nospie chyba ucichlo ale mlody za to kopie jak szalony a to tez podobno nie dobrze jak dziecko za bardzo *****iwe jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
r******iwe* oczywiscie, ze chce zeby siedzial jak najdluzej a przynajmniej do stycznia bo juz bedzie ciaza donoszona w sumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×