Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ale beznadziejnego faceta poznałam :D

Polecane posty

Gość gość

Miał być sponsorem (bo nie wierze już w związki, chcę dostać prawdziwą wdzięczność a nie kłamstwa za seks)... jak go zobaczyłam to o mało nie uciekłam - nie miał na pewno 50 lat, tylko co najmniej 60 i wcale nie był tak zadbany jak twierdził. gruby, a w profilu napisał że ma sylwetkę "atletyczną" :D trudno, skoro specjalnie nic nie jadłam przez pół dnia to już poszłam z nim na obiad ;> facet sprawiał wrazenie bogatego - podjechał nowym mercedesem, opowiadał o dalekich podróżach. na końcu myslał że pojedziemy do niego za 150 zł bo niby tyle same proponowały mu inne dziewczyny z portalu :D jak się go pytałam to czemu się z nimi nie spotkał to zaczął coś kręcić że niby ja byłam pierwsza. trochę żenada. facet niby szuka kochanki dla siebie, a kłamie w opisie i ma propozycję gorszą niż dla prostytutki która obsługuje taśmowo klientów jak leci... da się w ogóle gdzieś poznać faceta z klasą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale o co ci chodzi? Przeciez jesteś d*****,a d***** daje za pieniądze każdemu. Trzeba było nadstawic szpary ,a nie narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie potepiam Ciebie, ale chyba faceta z klasa nie spotkasz na randce sponsorowanej. no bo jaki z klasa zrobilby cos takiego?? to nie jest z klasa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaki jest facet z klasą? kłamiący o związku i miłości żeby mieć seks za darmo? :D ale wy tępi jesteście :D d***** tak, daje każdemu kto jej zapłaci. ja szukam jednego kochanka a to trochę różnica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewielka , Facet to i tak ma klasę , inny nie postawiłby obiadu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinien się cieszyć, że nie uciekłam od razu jak go zobaczyłam :D przyszedł w skórzanej kamizelce i czapce bejsbolówce, ja pierniczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też umówiłam się z kolesiem na sex. W profilu miał zdjęcia sporego sprzętu i pisało że niby ma 21 cm, kaloryfer na brzuchu. Zdjęcia twarzy nie było ale umówiłam się ślepo bo rozmiarem mi zaimponował. Na miejscu okazało się że przyjechał wyłysiały gruby kurd**el,a jego fiut na oko nie wiem czy miał z 14 cm. Jacy faceci są beznadziejni,nie wiem po co się podszywają za kogoś innego :| Jak mu w ogóle nie wstyd było się pokazać. Po spotkaniu napisał mi smsa że pewnie nie będę chciała się z nim więcej widzieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jęczysz że chciała byś faceta z klasą a z posta wychodzi że raczej faceta z kasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha żenada :D mam nadzieję ze tego fiuta tylko zobaczyłaś na żywo i mu nie dałaś? ja się jeszcze spotkałam z kolesiem, który wysłał nie swoje zdjęcie. na fotce był facet ok 35 lat, na kawę przyszedł gruby troll w bluzie z Croppa, zaniedbany, po 40stce. wziął pokój w hotelu, a ja się zmyłam - mam nadzieję ze to była dla niego dobra kara :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś kasa - to wiadome i oczywiste ;) ale szukam kogoś, kto jakoś się w miarę prezentuje - potrafi się elegancko ubrać i z jego twarzy bije inteligencja, a nie prostactwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zupelnie wspaniale cieeszyc sie kazdym momentem 333 www.youtube.com/watch?v=WKZKItSfrTw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzyknęłam się z nim w nadzieji że chociaż to zrobi dobrze. Ale co zakładał gume to mu opadał. Poudawałam jak to mi dobrze,troche postękałam żeby się szybciej spuścił i nara. A mogłam od razu mu podziękować i wysiąść z tego auta :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sobie szukaj "kogoś z klasą" do końca świata, otóż nie znajdziesz, bo czego ma niby wymagać kobieta do towarzystwa? księcia? buahaha, normalni faceci się zajmują swoimi fajnymi dziewczynami czy żonami a nie jakimiś dajkami za kasę :D pojmij to wreszcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś z kolesiem umówiłam się na loda. Ściągnął spodnie i tak z*******o od niego skisłym serem że aż mi się niedobrze zrobiło. Śmierdziało na całe auto. Oczywiście nie wzięłam go do ust tylko zwaliłam ręką z odwróconą głową. On nalegał żebym do buzi wzięła :D Nie wiem czy się nie czuł czy co. Chyba bym się zżygała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś w aucie? pewnie jeszcze za darmo? no to troll miał uciechę :o ja od takich spieprzam, jeszcze jednego nacięłam na pokój hotelowy, może go to oduczy oszukiwać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ci "normalni" faceci zdradzają swoje żony i dziewczyny, ale ty naiwna jesteś :D gość dziś o fuj, czemu nie uciekłaś? pewnie jeszcze Cię wykorzystał za darmo? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:23..zapewniam cię że 90% moich klientów to właśnie faceci żonaci :) Twierdzą że żona im nie daje po urodzeniu dziecka, albo wstydzą się swojego ciała po ciąży i nie robią tego co by chcieli i inne bzdety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za seks płaca tylko beznadziejni faceci wiec nie wiem czego oczekujesz, że Clooney ci zapłaci? hahahahaha za dużo filmów się naogladałaś, zostali ci tylko zaniedbani Zenkowie, więc albo ich obsługuj albo zmień "zawód" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw spotykałam się normalnie na sex. Ale im więcej przytrafiało mi się takich cudaków to przerzuciłam się na sponsoring.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja mówię o fajnych żonatych a nie takich co ich nawet własna zona nie chce ;) zostały ci właśnie takie męskie odpady, taki to "zawód" kobieto do towarzystwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy takie odpady,bo niektórzy to naprawdę przystojni i zadbani są. Jeden z moich klientów był kiedyś prezenterem sportowym (czy jak to się pisze) z pewnej popularnej stacji i miał drugie mieszkanie do schadzek o którym jego żonka nie wiedziała ;) Zdarzają się tzw 'grube ryby' ale to rzadziej. Kiedyś koleś zaproponował mi sex na całą noc razem z jego kolegą za 50 zł :D Chwalił się gdzie to on nie pracuje i że zarabia po kilka tys . Napierdzielał mi na tel jak nienormalny bo nie chciałam się spotkać a on nie wiedział czemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj jak wy mało wiecie o swoich facetach. Nieraz widzę moich kolegów którzy odgrywają szczęśliwą rodzinke ale jak chcą pobzykać to wiedzą gdzie mnie szukać. Żal mi ich kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci są tacy żenujący :D ja znalazłam sobie fajnego faceta do znajomości - żonaty, przystojny i zadbany, ma 41 lat ale wygląda naprawdę świetnie, jakby mnie znajome zobaczyły z nim na mieście na pewno by mi zazdrościły :) wiec nie chrzańcie że za sponsoring biorą się tylko brzydkie grube zenki. wasi mężowie pewnie jak oszczędzą ze 2 stówy z wypłaty też pewnie szukają sponsoringu, ale za taką kasę zostają im i tak przechodzone prostytutki. nawet nie wiecie kiedy was zdradzają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bezwstydne k***y, na stos w wami d****i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to się nazywa prostytucja jesteście prostytutkami niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty kim jesteś? dajesz za darmo jakiemuś kolesiowi ktory ci wmówił że cię kocha żeby mieć darmowy seks :D jesteś gorsza od prostytutek bo one chociaż na tym zarabiają. ty masz tylko tyłek do umycia po seksie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha, d***** chcą przystojnego. HAHAHAHAHAHAHA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwki mają wielu zonatych ale nie mają jednego - miłości i stąd te kąśliwe uwagi :) A ja mam dwie rzeczy - kochającego męża i kochanka :) A wy dające d**y za kasę się tak nie chwalcie bo za parę lat będziecie płakać, że nie ma kto wam d**y podetrzec jak was nowotwór dopadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×