Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MooMoo

Antykoncepcja dla mamy 2 dzieci

Polecane posty

Gość MooMoo

Witam. Mam 26 lat, dwójkę dzieci, jedno ma cztery lata a drugie dwa miesiące. Młodszy jest karmiony piersią. Na wizycie u ginekologa poruszyłam temat antykoncepcji. Mój gin uznał, że najlepszym dla mnie środkiem będzie wkładka domaciczna. Ja jednak chciałam tabletki. Lekarz poprosił, bym się zastanowiła i wtedy wróciła założyć wkładkę lub wziąć receptę na tabletki. Odradza mi jednak pigułki, gdyż mam tendencję do szybkiego tycia, a wiadomo, nie chciałabym przytyć. Nie wiem już sama co wybrać, dlatego piszę na forum. Czego Wy używacie i dlaczego uważacie to za lepsze od drugiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkładka? Jesteś pewna, że nie chcesz mieć już dzieci? Ja również tyłam po tabletkach, do tego miałam straszliwe bóle głowy. Zamieniłam tabletki na pierścień, waga stoi w miejscu, ból głowy utrzymywał się tylko przez pierwszy miesiąc. Przy pierścieniu częściej pojawiały się u mnie podrażnienia i infekcje intymne, zażywanie provagu pomogło mi pozbyć się problemu. Probiotyk chroni pęcherz moczowy i pochwę przed patogenami. Może porozmawiaj z ginekologiem na temat pierścienia lub plastrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakładaj wkładkę i nie zwlekaj.Będziesz się mogła bzykać bez ograniczeń i bez myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tych dwóch chyba wybrałabym wkładkę...ale nie jestem ich zwolenniczką. Sama stosuję metody naturalne, z których jestem zadowolona. Używam do pomocy cyclotestu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wybrałam wkładke,po hormonach dostałam zakrzepicy.Wkładke oczywiście tylko miedziana,bo mirena zawiera hormony.Efektów ubocznych zero i zero pamietania o tabletkach albo plastrach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest wygodna do stosowania ,choć Polki jej się boją.Wygoda o której nie trzeba pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również mam 2 dzieci, ale chyba nie zdecydowałabym zarówno na tabletki jak i na wkładkę. ja mam kapturek femcap + żel plemnikobójczy i w zupełności mi to wystacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na forum mirena i zobacz jak dziewczyny zachwalają wkładkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×