Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość totalzmarzluch

BARDZO CIEPLA BIELIZNA TERMOAKTYWNA

Polecane posty

Gość totalzmarzluch

drogie panie zwracam sie z prosba o polecenie mi jakiejs BARDZO cieplej bielizny na zime (legginsy, koszulka) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to tak na co dzień, czy na narty? Taka bielizna świetnie spisuje się podczas wyjazdów w góry na narty czy snowboard. Ja mam taką bieliznę under armour - chyba jedne z lepszych ciuszków tego typu. Możesz poszukać sobie w internecie (ja kupiłam na www.fa-pol.pl), bo chyba w sklepach stacjonarnych trudno będzie dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totalzmarzluch
po prostu nie chce zmarznac w szparke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie na żagle w tanisport wypatrzyłam fajny komplet. właśnie getry i koszulka. zmarznąć mi się nie udało, choć do późnej jesieni pływałam w tym roku. no i nie wykosztowałam się jakoś szalenie, co dla mnie dość istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdź sobie tzw. bieliznę termoaktywną. Jest robiona z takich włókien które odprowadzają pot na zewnątrz i utrzymują ciepło ciała. Dobrze się sprawdza podczas sportu i w zimie. Jest kilku znanych producentów tego typu ciuchów. Możesz sobie sprawdzić Hi-Tec, mają przyzoite ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracuje w Esotiq-salon z bielizna,polecam bielizne termoaktywna firmy HENDERSON,znajdziesz ja wlasnie u nas, zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silna 135
Ja bieliznę termoaktywną (także na narty) kupuje na allegro u użytkownika FH_ESPO i jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Towar ma świetnej jakości i ceny całkiem przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość point of view
"nie polecam termoaktywnej. pic na wode drogi jak nie wiem co" Helenka, chyba nie sprawdzałaś takiej bielizny w praktyce. Jak uprawiasz sport albo chodzisz po górach to poczujesz różnicę. Normalna koszulka przyklei ci się do ciała jak się spocisz, a bielizna termoaktywna odprowadza większość wilgoci. Poza tym nie jest aż taka droga, zobacz sobie na przykład rzeczy firmy Hi-Tec, wcale nie są drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witekk
Wydaje mi się że im grubsza tym niestety większe prawdopodobieństwo nie odprowadzenia całkowicie potu i może nas przewiać, ja kupiłem ostatnio dwa komplety bielizny tutaj http://skimarket.pl/bielizna-termoaktywna,c49.html są tam modele z dodatkowymi elementami ocieplającymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolega billa w
wełna merino ma naprawdę takie cudowne właściwości jak mówią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
termo... właściwie robi się wiosna i chyba bardziej powinniśmy myśleć o letnich ciuszkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z letnich dobre sa te od tervel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na ile sezonów taka bluzka termo starczy skoro jest za 200zł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze spokojnie na 2-3 sezony da rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka na daszku
nawet 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> gość > termo... właściwie robi się wiosna i chyba bardziej powinniśmy myśleć o letnich ciuszkach Ogólne wyprzedaże się pokończyły, ale dalej w sklepach można znaleźć nieźle przecenione produkty, więc warto się porozglądać za zimowymi modelami. > gość > a na ile sezonów taka bluzka termo starczy skoro jest za 200zł ? Wszystko zależy od ciebie, jak będziesz o nią dbać. Sama koszulka jest bardzo dobra jakościowo, więc wytrzyma długo. >kotka na daszku >nawet 5 Żeby przedłużyć żywotność ciuchów termoaktywnych warto używać specjalnych środków do czyszczenia takiej odzieży jak np. Nikwax

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a te środki to nie jest tylko chwyt marketingowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj nie, nikwax to renomowane srodki piorące i konserwujące odziez i buty, z membranami, techniczne, polarowe itp, i to dziala, potwierdzam to na bazie wielu lat dosw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> termo... właściwie robi się wiosna i chyba bardziej powinniśmy myśleć o letnich ciuszkach No właśnie powoli trzeba szukać czegoś z szyldem "HEATGEAR". >a te środki to nie jest tylko chwyt marketingowy? Ja piore kurtke przeciwdeszczową w nim i jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jeśli pierze się w zwykłych można uszkodzić taką tkaninę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka45
Nie trzeba żadnych specjalnych środków używać, wystarczą normalne tylko nie mogą mieć zmiękczaczy typu lanolina. Co do tego, że bielizna jest ciepła - to nie tak działa. Ona ma za zadanie odprowadzać wilgoć podczas uprawiania sportu, jednocześnie zachowując ciepło przy ciele. Jak się sportu nie uprawia to nie ma sensu w ogóle kupować czegoś takiego. Polecam do biegów, rowera czy nart. Fajne bardzo są legginsy termoaktywne http://www.asport.pl/k/20/bielizna/ , zwłaszcza jak się jesienią biega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germina2
są specjalne komplety odzieży zimowe. i grzeją nawet jak się nie ruszasz. trzeba odpowiednio wybrać. np. wełna merino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×