Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bardzo opadające powieki :( co z nimi zrobić?!

Polecane posty

Gość gość

Jest coraz gorzej, teraz już nie widać mi powiek.. wygląd to trochę tak, jakby łuk brwiowy się za bardzo obniżył i skóra opada na te powieki. Mam DUŻE kompleksy z tego powodu, bo dodatkowo oczy ogólnie mam małe, wyobraźcie sobie jak to wygląda. Co z tym zrobić? Tylko nie piszcie, że makijaż bo was wyśmieję. Bardzo mało pomaga, a przetestowałam różne, kupiłam nawet drogą odżywkę do rzęs, żeby rzęsy mi urosły i oko się otworzylo. Co z tego, skoro proces postępuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaa
trwala na rzesy i tusz mocno wydluzajacy ja tak maskuje swoje wrzuc sobie w wyszukiwarke trwala na rzesy o obejrzyj obrazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko że ja mam takie rzęsy i takie opadnięcie, że nawet trwała niewiele pomoże...ale popatrzę, dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
plastyka powiek, nie ma innego wyjścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydłuż rzęsty (są zabiegi wydłużające je i wywijające na jakiś czas u dobrych kosmetyczek) i rób makijaż metodą Azjatek. Skoro one są w stanie optycznie powiększyć oko, to z całą pewnością ty również. Na yt jest dużo filmików o tym. Jeśli chcesz coś trwałego to niestety, tylko wizyta u chirurga plastycznego może to zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chirurg plastyczny. Zorientuj się w cenach zabiegów i odkładaj kasę, tylko wybierz dobrego specjalistę, a nie najtańszego, bo tylko narobisz sobie kłopotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Interesuję się azjatyckim makijażem i ich metodami, m.in od nich zaczerpnęłam pomysł o masażach. O plastyce powiek myślałam, ale uczę się zaocznie i kasa idzie na studia... wyłożyć 3 tys na operację będzie ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przewalone masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam taki problem. Ja stosuje triki w makijażu , trochę pomaga ( biały cień w kąciki oczu , itd. , poczytaj sobie makijaz powiększający oczy ) Noi tusz wydłużający Kiedyś chodziłam w okularach takich czarnych nerdach , takich nie dla wady wzroku tylko ozdoby , ale już mi się znudziły Ja sie tym w sumie tak bardzo nie przejmuje , zdarzały się złośliwe kolezanki ktore zwracaly an to uwagę , ale im odpowiadalam no wiem taka jestem tak to wygląda jak macie dla mnie kase na jakiś zabieg plastyczny to mi zafundujcie i po problemie Ale mi to naprawde bardzo nie przeszkadza , staram się eksponować walory , a złe strony wyglądu maskować :) I nie myślec o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amatriciana
Mam ten sam problem (opisałam na innym wątku) i jestem przed konsultacją w CM MML , zobaczymy co z tego wyjdzie. NA ich stronach są dokładne opisy tych zabiegów, rekonwalescencji itd, więc może warto uciułać tę kasę i mieć problem z głowy raz na zawsze, zamiast wydawać na kremy i kosmetyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeden temat ci wystarczy, po cholere zakladasz ich tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Dzięki zabiegowi plastyki powiek pozbyłam się nadmiaru obwisłej skóry która opadała mi na oczy , bardzo nie ładnie to wyglądało. Zabieg przebiegł bardzo sprawnie, wszystko ładnie się zagoiło. Wykonywałam go u dr Mielnik-Mierzwińska z Krakowa   I polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbbv

wyspać sie mniej siedzieć przd komputerem telewizorem więcej na powietrzu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×