Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zbyt Glupi by to zrozumiec

BIEDNY czlowiek ktory ,wysmiewa nie rozumie zeCzlowiek brzydki nie jeat temuWiny

Polecane posty

Gość Zbyt Glupi by to zrozumiec

Zbyt glupi jest ,by zrozumiec to ze czlowiek brzydki nie jest temu winny ,ze jest brzydki ,badz niedskonalosci ,wady,oszpecenia niezalezne od niego...choroby ,nieszczescia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedny,to delikatne określenie dla osoby pozbawionej wrażliwości,empatii i rozumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczególnie na tym forum. Ale trzeba pamiętać, że tu fajni, zajęci zyciem, spedzaniem wspólnych wieczorów z rodzinką, narzeczonym , narzeczoną ludzie nie mają potrzeby tu siedzieć i nikogo wyzywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tutaj bywam:),często z różną intensywnością.Jednak ostatnim co przyszłoby mi do głowy jest wyśmiewanie,czy poniżanie innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale trzeba pamiętać, że tu fajni, zajęci zyciem, spedzaniem wspólnych wieczorów z rodzinką, narzeczonym , narzeczoną ludzie nie mają potrzeby tu siedzieć X taaa.. z jaką k-rwa rodzynką..chyba k-rwa w cieście k-rwa drożdżowym - a zastanawialas sie ze ktos moze nie miec rodzynków? Do chioooooya pana.. a narzeczony jest nawiedzony wiec nie ma co z nim czasu spędzac, a wieczorami czuje sie zle i nie mam ochcoty z niczym spedzac czasu bo mam okres i boli mnie brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis wysmiewa czyjes niedoskonalosci,wady,wyglad,a nie wie co go spotka za rok ,za 5 lat ,za 10 lat...A zycie lubi najbardziej udawadniac, dac poczuc tym-co wysmiewaja czyjsc wyglad,wady , jak to jest na miejscu tego wysmiewanego.. Czlowiek Istota marna... Mozna byc pieknym ,idealnym,bogatym ...ale nie wie co go spotka za jakis czas........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zycie predzej czy pozniej rozliczy kazdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×