Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

paulA05

brak okresu ! czy to ciąża ?????

Polecane posty

Cześć dziewczyny, okres spóźnia mi sie już 13 dzień... w 13 dzien mojego cyklu zrobiliśmy to bez zabezpieczenia (moja głupota) nigdy mi się tyle nie spóźniał i tu moje obawy przed ciążą, robiłam test w dniu spodziewanej @ wyszło negatywnie, nie mam bolących piersi, a minęło już 24dc od tamtego czasu.... nie zaobserwowałam u siebie jakichkolwiek objawów związanych z ciążą ( więcej jem, i czasami mi nie dobrze, ale to chyba moje urojenie) jeszcze mam takie dziwne lekkie wzniesienie na wzgórku łonowym, zaobserwowałam to nie dawno, ani nie boli jak dotykam, ani nie jest czerwone, jest dosyć twarde jak dotykam (jakby mięśnie) ale to raczej wykluczone bo nie ćwiczę. Czy możliwe jest że jestem w ciąży? i to wzniesienie spowodowane zagnieżdżeniem się zarodka?? pomocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tak krótkim czasie nie możesz mieć napadów głodu ani żadnego powiększenia brzucha. 13dc to bardzo prawdopodobne, że mogło dojść do zapłodnienia. Powtórz test, teraz da Ci wiarygodną odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 dzień cyklu...a zazwyczaj jak długie masz cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim objawem ciąży było straszliwe zaparcie w końcu poszłam po jakiś probiotyk do apteki i farmaceutka dała mi trilac, potem okazało się że to ciąża, ale wszystko było prawidłowe w ciąży, dziecko zdrowe. Ale trochę się bałam, że niepotrzebnie coś brałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×