Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hermosillo

Chcę jechać z paczką na podróż autem po Ameryce

Polecane posty

Gość hermosillo

Pojechalibyśmy w 5 osób dużym jeepem mojego kumpla. Chcielibyśmy przeżyć super przygodę, tylko pewnie problem by był z przewiezieniem auta do USA co? Takich rzeczy nie robi się na spontana potrzeba by było kupę kasy i dokładnie to przemyśleć. Planujemy taką podróż w przyszłe wakacje. Podróż trwała by ponad 2 miesiące. Poruszalibyśmy się tylko samochodem. Nasza wstępna trasa to: Georgia, Alabama, Mississippi, Arkansas, Oklahoma, Kansas, Colorado, Utah, Nevada aż w końcu California i powrót stamtąd samolotem. Co o tym sądzicie? To podobno super sprawa, niezwykła przygoda którą warto przeżyć i którą będzie się pamiętać do końca. Proszę wypowiedzcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to już taniej wam wyjdzie
wynajęcie samochodu na miejscu 🖐️ już widzę jak bookujecie kontener morski specjalnie ,żeby przewieźć samochód na wycieczkę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję żebyście wynajęli samochód terenowy już na miejscu, w Stanach Zjednoczonych. Potem, jak już dojedziecie do Kalifornii, będziecie tylko musieli opłacić kogoś kto odstawi go z powrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermosillo
a można załatwiać takie rzeczy już w USA? a jakby się auto nie daj Boże rozbiło lub uszkodziło to co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pławkonia
wypożyczając samochód możesz wykupic ubezpieczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to już taniej wam wyjdzie
to wtedy ubezpieczenie pokrywa , które wykupujesz razem z wypożyczeniem samochodu. Za transport samochodu z Polski do usa w kontenerze zapłacicie ok 1800 USD * 2 =3600 USD ( razy dwa bo i droga powrotna) do tego transport samochodu z zachodniego na wschodnie wybrzeże to podobna kwota więc jak wam nie żal 5000USD to targajcie samochód ze sobą :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hewitts familly
Zapraszamy do Texasu na pyszny rodzinny obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubu22
bylam na takiej wycieczce. Jesli chcesz jechac w lato i spac na kempingu to lepiej za wczasu sobie porobic jakies rezerwacje.Colorado, Utah, Nevada i California-najlepsze widoki.W Kansas prawie nic chyba ze tornada. Samochod mozna pozyczyc na kadym lotnisku i oddac gdziekolwiek. Na stronie mozna zrobic rezerwacje za wczasu. polskie prawo jazdy wazne jest przez 3 miesiace pobytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubu22
tez mi sie wydaje ze w sumie bardziej oplaca sie porzyczyc samochod na miejscu. samochody z wyporzyczalni sa prawie nowe wiec zadko sie psuja. paliwo jest tanie.ubezpieczenie jest obowiazkowe do wykupienia. glowne wyporzyczalnie to :budget, avis, eneterprise itp. wsyztkie maja www i mozna sprawdzic ile to bedzie kosztowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermosillo
aha to fajnie, widzę że nasza podróż nabiera rumieńców ;) hehe no tak na tornada też można zawsze popatrzeć ;] nie liczymy na turystyczne widoki chcemy pojeździć po stanach przy muzyce country i poczuć ten filmowy smaczek ;] po prostu ;] nie szukamy żadnego muzeum czy parku narodowego, mam cel przejechać przez te stany i pożyć jak przeciętni amerykanie ;) no i przygody po drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko jeszcze promesy musicie wszyscy dostac a pozniej wizy na lotnisku na conajmniej 3 miesiace. Taki wyjazd na kilka miesiecy to pewnie spokojnie ok.4 tys. dolarów bez wiekszych szalenstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermosillo
no spoko, dlatego przez całe wakacje teraz pracujemy wszyscy na ten wspólny wyjazd ;) zbieramy kasę na różne sposoby, kumpel to nawet gra na starówce u nas co by mu trochę grosza do futerału wrzucili ;] a taniej by wyszła podróż po europie czy raczej nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermosillo
tak po wakacjach zaczynamy 3 rok a co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrtyrtyy4
Mój kumpel pojechał z paroma kolegami do USA, kupili za 300 dolarów samochód - jakiś stary, ale na chodzie, zatankowali do pełna i jeździli po całej Ameryce. Super przygoda i zazdroszczę Ci. Bardzo chcialabym przeżyć taką podróz po Ameryce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akunamatata
zazdroszczę Ci, żeby u mnie ludzie byli tak chętni... :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO proponuje najpierw isc po promese do Ambasady a pozniej zbierac kase. Zeby czar nie prysł ;) Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermosillo
też nie było łatwo ale się przekonywaliśmy na wzajem że to może być fajne i wypalić ;) zbieramy kasę na różne sposoby jak już pisałam i że tak powiem na jedną kupę to zbieramy ;] no marzy nam się to marzy :) oby się spełniło. można poznać fajnych ludzi i podszlifować język, pić w przydrożnej walącej się knajpie, nosić kowbojski kapelusz i yeeaahh let's go America :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermosillo
o wizy turystyczne chyba nie aż tak trudno mi się wydaje xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO sie tylko tak wydaje, ale jednak ludzie nie dostają. Jestescie studentami a dla Ameryki jestescie potencjalnymi emigrantami. W Polsce nie macie nic co by Was trzymalo (pisze czysto teoretycznie). DObrze jakbyscie mieli jakies swoje mieszkanie, samochod, dobra prace, super wyniki na studiach. Konsul czepia sie czesto wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej przewieźć auto drogą morską. Ja tak zrobiłem. Mogę polecić www.ablogis.pl To nie jest tak problemowe jak się wydaje, zawsze to lepiej mieć swoje auto na miejscu. Tak moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×