Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona 26tka

Chcę poznać impotenta aseksualego

Polecane posty

Gość Ona 26tka

Tak się zastanawiałam gdzie o tym napisać, padło na Kafe w ramach próby. Chciałabym znaleźć kogoś do poważnego związku. Problem w tym ,że moja choroba (nic zaraźliwego ) sprawia ,że współżycie jest dla mnie bolesne i prawdopodobnie nie będę mogła mieć dzieci. W związku z tym chciałabym znaleźć impotenta lub askesualnego, najlepiej z Łodzi. Acha i nie jest to podszyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za choroba. Jak bym mieszkał bliżej to mogli byśmy spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Chciałabym znaleźć kogoś do poważnego związku. Problem w tym ,że moja choroba (nic zaraźliwego ) sprawia ,że współżycie jest dla mnie bolesne i prawdopodobnie nie będę mogła mieć dzieci. W związku z tym chciałabym znaleźć impotenta lub askesualnego, najlepiej z Łodzi.<<< x Może zamiast szukać impotenta lub aseksualnego, zacznij interesować się zastępczymi formami seksu? Masz jeszcze dwie dziurki, które mogą dać mężczyźnie przyjemność zbliżoną do klasycznego stosunku. Masz też na ciele, wiele miejsc wrażliwych, których pieszczenie może dać Ci spełnienie. Dlaczego chcesz się tego pozbawić? W byciu razem, najważniejsza jest bliskość, a tej bez seksu, trudno poczuć całym sobą :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 26tka
Ta choroba to endometrioza. W skrócie powoduje to ,że część krwi miesiączkowej cofa się i osadza np : na jajnikach powodując torbiele , zrosty. Dlatego współżycie jest dla kobiet z tą chorobą bolesne. Nie da jej się wyleczyć jedynie zaleczyć ,ale nie zawsze (tak jak w moim przypadku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu ma szukać faceta, który po kilku latach będzie jej marudził,że tylko pupka czy buzia, a on chce całość? Dobrze kombinuje :) Z impotentem można robić wiele rzeczy i nie naciska na więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj foto krocza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 26tka
Nie narzekam na swój wygląd. Faceci okazują mi zainteresowanie tylko wiem ,że na dłuższą metę to nie ma sensu. Mężczyzna ma swoje potrzeby i nie zniesie odmowy z powodu moich bóli. Więc impotent lub aseksualny byłby dla mnie najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Ty Malutki Rozumku :D wiesz, na czym polega impotencja? Bo po Twoim poście nie wygląda na to :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet pieszczoty łechtaczki nie wchodzą w grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Mężczyzna ma swoje potrzeby i nie zniesie odmowy z powodu moich bóli. <<< Te bóle pojawiają się wraz z podnieceniem seksualnym, czy tylko podczas normalnej eksploatacji waginy? x Prościej jest korzystać z pupy, ładnej, normalnie zbudowanej dziewczyny niż kochać się klasycznie z dziewczyną po amputacji piersi lub pozbawionej włosów na głowie. Jeżeli mężczyzna kocha kobietę, to żadna z tych rzeczy nie będzie mu przeszkadzać :). Jeżeli dopiero kogoś poznajesz, to Twoja atrakcyjność fizyczna ma duże znaczenie. Jest tysiąc sposobów na zaspokojenie potrzeb partnera :D. Wystarczy chcieć :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Impotent chce ale nie moze fizycznie mezczyzna aseksualny nie ma ochoty ale fizycznie moze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>misio jaki mądrala<<< Napisz do Misia, to przytuli Cię... przez telefon :D. Misio bardzo ładnie mruczy do snu :) :) :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha aseks i "świństewska" hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jak tak stawiasz sprawę, to lepiej bądź sobie sama. Wiem co piszę bo byłam kiedyś z aseksualnym facetem. Tacy ludzie mają coś z psychiką i nie nadają się do żadnego trwałego związku. Kobieta im po prostu nie jest do niczego potrzebna, oni się nawet przytulać ani całować nie lubią, nie mówiąc o pieszczotach. Po prostu brzydzą się kobiet, nienawidzą ich. Brzydzą się seksu z kobietą, zaspokajają się sami. Chciałabyś być z kimś takim? Bądź sobie sama, zamiast szukać zboczeńca który ma spaczone zachowania seksualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten misio zwyrodnialec co pisze o analu jest odrażający; no tak laska ma sobie rozwalić od\byt bo jakiś kryptogej lubi w tylek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>byłam kiedyś z aseksualnym facetem. Tacy ludzie mają coś z psychiką i nie nadają się do żadnego trwałego związku. Kobieta im po prostu nie jest do niczego potrzebna, oni się nawet przytulać ani całować nie lubią, nie mówiąc o pieszczotach. Po prostu brzydzą się kobiet, nienawidzą ich. Brzydzą się seksu z kobietą<<< To właśnie miałem na myśli pisząc o trudności w nawiązaniu pełnej bliskości. Facet impotent ma zazwyczaj wiele nienawiści w sobie , która przeradza się czasami w agresję, wobec bliskiej kobiety. Znam to z opowiadań kilku owdowiałych z seksu :D mężatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 26tka
No tak zdaje sobie sprawę z tego co piszecie, ale wolę askesualnego lub impotenta niż faceta, który będzie mi zadawał ból podczas seksu. A boli mnie za każdym razem w obojętnie jakiej pozycji. Żeby jakoś to przeżyć w przeszłości (chora jestem już od kilku lat ) ratowałam się alkoholem lub przeciwbólowymi, ale ile tak można. Nie chce być sama, mam potrzebę bycia w związku, tylko ten nieszczęsny seks jest problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"aseksualne świństewka" to oksymoron kretynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>A ten misio zwyrodnialec co pisze o analu jest odrażający; no tak laska ma sobie rozwalić odbyt bo jakiś kryptogej lubi w tylek<<< Ciekawe, że spośród tysiąca sposobów zaspokajania partnera myślisz wyłącznie o seksie analnym :D. x Nic, co ludzkie nie jest mi obce :D, no chyba, że nie mam na to ochoty :D. Wyobraź sobie zaściankowa futrzasta istoto :D, że na seks analny namawiała mnie pewna miła dziewczyna i jakoś przez pół roku nie miała kłopotów ze zwieraczem :D. Nie wiem, co było z jej zwieraczem potem, bo rozstaliśmy się :(. Nic, co zdarza się między dwojgiem bliskich sobie ludzi i sprawia im przyjemność, nie może być złe :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Nie chce być sama, mam potrzebę bycia w związku, tylko ten nieszczęsny seks jest problemem<<< Czy wszystkie zachowania seksualne sprawiają Ci ból, czy tylko te związane z penetracją waginy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>ja jestem aseksualna, lubię sie całować i przytulać, to nie ja nie nadaje się do związku, a związek do mnie<<< Zanim zaczniesz się z kimś całować, weź go za rękę i pomaszeruj na spacer. Podejrzewa, że o związkach to masz niezbyt dużą wiedzę praktyczną :(. Zmień to :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co mam to zmieniać, morderstwach też mam wiedzę nikłą i zmieniać zdania nie zamierzam, nawet jeśli po wgłębieniu sie w temat nie są takie złe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>misio zdobywacz kobiecych pup<<< x Już takie mam życie :( & że kobiety mają mnie w... pupie :( & :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×