Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona 26tka

Chcę poznać impotenta aseksualego

Polecane posty

Gość gość
"Nic, co zdarza się między dwojgiem bliskich sobie ludzi i sprawia im przyjemność, nie może być złe" x dokładnie, ale wytłumacz to tępaczce broken, która wszędzie rozgłasza bzdety, że związki są "złe" mimo że ludzie dobrowolnie w nie wchodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>po co mam to zmieniać<<< By stać się SZCZĘŚLIWĄ i SPEŁNIONĄ KOBIETĄ :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko, a masz predyspozycje do bycia domina z ktora seks jest wykluczony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z podbitym okiem za korzystanie z wolności, z którą się urodziłam? ja nie nic nie mam do osób, które się godzą na to, żeby po zdradzie płasczyć się przed partnerem, ale mam prawo taką postawą gardzić i jeszcze coś. nigdzie nie pisze, że zdrada nie jest kłamstwem. ale to ciekawe, że MOJA zdrada jest kłamstwem, ale czyjeś KŁAMSTWO, że się mnie kocha, ale jednocześnie traktuje jak wierną sukę (ciekawostka) już kłamstwem nie jest??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>By stać się SZCZĘŚLIWĄ i SPEŁNIONĄ KOBIETĄ smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif . x mam nadzieję, że to żart?<<< x Nie :). x Życie składa się z dobrych i złych momentów :). Im są one "mocniejsze" tym życie jest pełniejsze i prawdziwsze :). Gdy odcinasz się od wszystkiego, to tak, jakbyś... nie żyła :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja się nie odcinam od wszystkiego:O związek z JEDNĄ osobą, to jest odcinanie się od całego świata?:O od kiedy? dziwne podejście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natomiast nikomu związku nie zabraniam, ale wypimpalać z przestrzeni publicznej ze skargami kafeteryjnymi:) a bo mój partner coś tam coś tam. Twój partner, gułko jedna z drugą, ma PRAWO, bo zgodziłaś się na związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broken: jak budujesz chałupę, to zaczynasz od fundamentów. A jak budujesz swoje życie, to zaczynasz od kogoś bliskiego, kto za taki fundament może służyć :). To od Ciebie zależy, co na fundamencie powstanie. x Lokalizacja fundamentu ogranicza Twoje możliwości, ale sam fundament umożliwia stworzenie czegoś trwałego :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E ndometriozę można zoperować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to jest komunistyczne myślenie nie każdy potrzebuje takiego wyobrażonego przez Ciebie domu, nie każdy potrzebuje tylko jednej bliskiej osoby ja nie mam w ogóle tak, że mam miejsce na jednego faceta, no chyba w pipce:O mam miejsce na wielu ludzi, a nawet gdybym nie miała, to nic nikomu do tego. nikogo nie krzywdzę. p.s. osoba, która wymaga wierności w zamian za miłość, krzywdzi, wykorzystuje czyjąś uczciwość. miłość z regułami nie ma nic wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
broken wypowiedz się na temacie o chazanie, bo lewackie ś****wa już zasrały całe topike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>nie każdy potrzebuje takiego wyobrażonego przez Ciebie domu<<< Jeżeli mieszka w Afryce :D. W nasze strefie klimatycznej przemoknie i zamarznie zimą, więc długo nie pożyje :(. x >>>nie każdy potrzebuje tylko jednej bliskiej osoby<<< Ale każdy potrzebuje PRZYNAJMNIEJ jednej :). x >>>ja nie mam w ogóle tak, że mam miejsce na jednego faceta, no chyba w pipce<<< Tam akurat może się dwóch równocześnie zmieścić bez problemu :D. x >>>mam miejsce na wielu ludzi<<< A kto Ci broni mieć z nimi kontakt? x >>>osoba, która wymaga wierności w zamian za miłość, krzywdzi, wykorzystuje czyjąś uczciwość. miłość z regułami nie ma nic wspólnego<<< Mieszasz różne sprawy :(. Miłość sprawia, że nie chcesz krzywdzić ukochanej osoby i wtedy postępujesz w zgodzie z pewnymi regułami :). To miłość tworzy te reguły, więc ma z nimi dużo wspólnego :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brokenside,nie oceniam cię,ale za każdym razem jak się pojawia jakiś temat I ktoś potrzebuje porady to ty się zaraz wtrącasz z tą swoją nienawiścią do związków I nagle wszystko zaczyna się sprowadzać do ciebie I Twojego problemu.bez obrazy ,ale wszyscy na kafeterii już wiedzą o TWOIM PROBLEMIE,więc daj szansę innym,ale również sobie-ZACZNIJ ŻYĆ,chyba masz jakieś życie oprócz kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłość sprawia, że nie chcesz krzywdzić ukochanej osoby i wtedy postępujesz w zgodzie z pewnymi regułami usmiech.gif . x nie. to jest chore i krzywdzące. robi z człowieka ścierwo. po pewnym czasie. po pewnym czasie on już nie będzie chciał tylko, żebym się nie przytulała z kimś innym. ale żebym wykasowała kontakty. jadła to co on chce. ubierała to co on chce. bo miłość daje reguły a ja mam go nie krzywdzić. otóż - ja nie dam żadnych reguł, bo nie jestem taka próżna, żeby chcieć niewolnika. a krzywdzi się człowieka tylko w jeden sposób: odbierając mu wolność. zdrada jest krzywdą UROJONĄ. łamanie pop'ier'dolo'nych reguł jest krzywdą UROJONĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
broken lecz sie kretynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak da się zoperować tak jak w moim przypadku. Tyle ,że endometrioza wróciła po 3 miesiącach niestety. Zapytam jeszcze raz Czy jest tu jakiś impotent lub facet aseksualny z okolic Łodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
toz koorwa co za pech ze ty autorko z Lodzi :( :( bo oddalabym ci mojego meza , spelnia wszystkie twoje oczekiwania i w gruncie rzeczy to mily facet ale nie dla mnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anal też odpada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 26tka
odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lody też odpadają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no widzisz jakie to zycie jest niesprawiedliwe , moj stary bylby idealem dla ciebie , seksu nie lubi , a o analu to chyba nie slyszal , stawiam ze nie wie co to jest . ja zyje jak zakonnica bez seksu latami i czasami fantazjuje ze mam prawdziwego faceta w lozku i ze fajnie sie zabawiamy a tobie by moj nieudacznik pasowal ze swoja niestajaca kuska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×