Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chłopak chce przerwy ;(

Polecane posty

Gość gość

Hej moj chlopak chce przerwy;(w sobote bylam u niego i bylo wszystko wspaniale w niedziele pisal mi ze mnie nie zostawi w poniedzialek tez bylo ok mowil ze kocha a we wtorek napisal ze myslal o nas cala noc i ze chce przerwy chcialam sie z nim spotkac zeby pogadac ale sie wykrecal pytalam czy juz mnie nie kocha bo dla mnie to dziwne z dnia na dzien zmienic uczucia unikal odpowiedzi tak bardzo mi go brakuje i mam ochote do niego napisac ale pewnie nie odpisze;( ciekawe czy teskni troche czy juz nic dla niego nie znacze nie spodziewalam sie takiego czegos po 3latach tym bardziej ze ostatnio bylo miedzy nami jeszcze lepiej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przerwa nic nie daje, albo sobie radzicie w trudnych sytuacjach razem bo jesteście razem albo rozmowa i nie ma co unikać tematu, bo jest o czym rozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ze on nie odp i pracuje jako kierowca 3/1 jestem zalamana niby nie powiedzial ze koniec ze nie kocha no ale nie odzywa sie juz nie wiem co robic nie moge go stracic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przerwa? On nie chce z Toba być, tylko nie wie jak ci powiedzieć o tym. Albo pobzyka, wyszaleje się i bedzie chciał wrócić. On cię nie kocha. Nie ponizaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie trypla zlapal i musi sie wyleczyc. Z tad ta przerwa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile ma lat ten twoj facet???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 odpisal mi gdzie jest itp ale nie chce byc nachalna po sms od niego wiec narazie odpuszcze chyba jakies powazniejsze rozmowy i zobaczymy co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przerwy zazwyczaj nie wroza nic dobrego.. Musisz mu dac czas, zeby sobie wszystko przemyslal, nic na sile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własnie chyba dzisiaj nic nie napisze poczekam az on odezwie i tak sie nie bedziemy widziec przynajmiej 3tyg wiec zobaczymy co przez ten czas wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×