Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

chodzę po lumpach bo chcę a nie muszę

Polecane posty

Gość gość

Czy na forum tez są inne kobietki które też lubią latać po ciucholandach?? ... Ja jako nastolatka już lubiłam to robić chodź wtedy nie było mnie za bardzo stać na nowe... I wstydziłam się tego wtedy... Ale teraz jest wręcz przeciwnie Lubie chodzić tam i szperać :-) to chyba już moje hobby heh mój narzeczony nosi tylko oryginalne rzeczy i nie powiem nie pogardzi tym co mu czasem przyniose:-) a ja około połowę swoich ubrań mam właśnie z stamtąd i zawsze słyszę od rodziny i znajomych że dobrze wygladam:-) i się nie wstydze pochodzenia swoich rzeczy a wręcz przeciwnie mówię z radościaz że nabyłam w lumpeksie:) nawet swoją szwagierkie zaraziłam tym heh ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co w tym takiego?sama lubię tam szperać:) Nawet wielkie gwiazdy tam kupują:)(oczywiście nie wszystkie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz bo niektórzy zachowują się tak jak by to był wstyd i myślą że tylko biedacy chodzą tam.... A to zupełnie normalna rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzę, nie kupuje , nie wstydzę sie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic dziwnego w tym nie widze, dobra sprawa, że ubrania mogą się przydac, po drobnych przeróbkach lub nawet nie to dalej jest świetny ciuch - ostatnio wynalazłam fajną hurtownię odzieży używanej - www.odziezangielska.pl - wybór przeogromny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jeden ulubiony, który odwiedzam raz w tygodniu :). W poniedziałki 45zł/kg/ a po drugiej stronie 2zł/szt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też mam ulubiony lumpeks, rzeczy są świetne ! (głównie z UK) bardzo często udaje mi się znaleźć markowe ciuchy (trzeba wiedzieć kiedy przyjść po prostu ;) ) te ciuchy zwykle też mało używane lub wcale - a serio widać to przecież, bo jak mam kupić byle-jaką drogą szmatę, bo markowa, którą wywalę po 1 praniu, to dzięki, postoję :) W pl "markowe" ciuchy są do wycierania podłogi, taka prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że są tu fanki...wszystkie które kochają lumpeksy i buszowanie po nich zapraszam na stronę---> www.modaland.pl Strona i forum jest poświecona ciucholandom, można dodawać zdjęcia zakupionych ciuchów, są też porady stylistek jak i w co ubrać się zeby wygladąć fajnie!Do tego jest wyszukiwarka lumpeksów w całej Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×